Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már ilyen? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen? Vagy majd változik, ha megint találkozunk (egy hete nem láttam őt)?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal, de már nagyon régtől ismerjük egymást. Minden jó volt, de most valahogy úgy érzem, hogy nem vagyok benne biztos, hogy kell nekem ez a kapcsolat.Valamilyen szinten szeretem őt, ebben biztos vagyok és magamat se értem. Nem volt még komoly kapcsolatom és lehet csak "félek", mert mindig is úgy voltam, hogy megvoltam egyedul is. Volt pasi az életemben, de nem komoly..
2013. szept. 28. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
mindenkinek vannak ilyen periódusai.. nyugi :)
2013. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!