Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mi az a tulajdonság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi az a tulajdonság, cselekedet amivel egy pasi le tud titeket venni a lábatokról?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kedves, de határozott. Tudja mit akar, de nem rám kényszeríti, hanem saját akaratomból követem őt.

Pl. van ötlete, hogy hova menjünk vacsizni, de megkérdezi előtte, hogy szeretem-e az a konyhát.

Nem is tudom jól leírni.

2013. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hmmm engem valami meglehetősen kreatív vagy meglehetősen egyszerű dolog tudna levenni a lábamról. Mondjuk az egyszerű alatt az egyszerűnél is egyszerűbbet értem. A kreatív alatt meg az abszurdot.
2013. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megbízható, figyelmes, talpraesett a srác, az már nagyon pozitív dolog számomra. Legyen odaadó, megértő, de legyen határozott, érezzem, hogy nő vagyok mellette. Legyen ötletes, ha közös programokról van szó.
2013. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!