Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi az a rossz tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az a rossz tulajdonság amit még el tudtok fogadni egy fiúban?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne azt kérdezni, mi az, amit nem. Nálam a butaság, unintelligencia, agresszivitás, egoizmus, rosszindulatúság.
2013. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
írd meg a rossz tulajdonságaidat és megmondom mi elfogadható
2013. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kinézet számít a legkevésbé. A srác, aki tetszik, önbizalomhiányos; még ez sem vészes. Engem az zavar egy fiúban, ha nincs humora; valamint ha unintelligens.
2013. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen egyszerűbb leírni mit nem fogadok el.. hát én nem szeretem ha bizonytalan, halkan és értelmetlenül beszél (motyog vagy hogy hívják), ha nincs humora meg unintelligens azt én is utálom (múltkor találkoztam valakivel aki még egy darab könyvet nem olvasott.. -.-) és kb ennyi. bár ennek ellentétét sem szeretem, ha valaki nagyon beképzelt és túl magabiztos..
2013. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A volt barátomnak szerintem agresszió problémái voltak. Hiába volt zseni, kedves, vicces, megértő, ha nehéz/provokáló szituációba került, robbant. (Sosem bántott!)

Ezt simán elnéztem neki. Mást nem :D

2013. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!