Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ask. Fm-en kérdezek valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ask. Fm-en kérdezek valakit, akkor ő látja valahogyan (bármilyen módon), hogy ki vagyok? Vagy csak név (itt arra gondolok, hogy nincs-e összekötve fb-vel vagy nem tudom) vagy hely, akármilyen megjelölés nélküli kérdést lát?

Figyelt kérdés
nem vagyok regisztrálva oda.
2013. dec. 28. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy simán felteszel egy kérdést anonimként akkor nem lát semmit csak a kérdést. Kb. pont úgy ahogy mi látjuk most itt a kérdésed.
2013. dec. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudja. Ne parázz.
2013. dec. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szóval akkor kérdezhetek gyökérségeket, ok :DD

azért nem bántót, semmiképp, csak vicceset ^^

2013. dec. 28. 00:10
 4/5 anonim ***** válasza:

1-2embert így elküldtem a fenébe

aztán írta h ha nagy vagy akkor írjak neki privátba

hát ott is megírta neki.

2013. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
he? kinek írt a hova?
2013. dec. 28. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!