Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fogja nőni valaha?

Figyelt kérdés

Párom veszettül családcentrikus. De annyira, hogy bármikor bármilyen rokon vagy ismerős látogatja meg a szüleit, ő ott ül, mint egy kisangyal, akkor is, ha hozzá nem is szólnak, hallgatja, hogy mit beszélnek az öregek. Ebből adódóan nekem is jópofiznom kell olyan emberekkel, akikről azt sem tudom kicsoda, és szerény túlzással is akár 3-4x annyi idősek mint én. Nem rosszból mondom, mert nyilván ha kedvel valakit, akkor azzal szívesen időzik, ezt megértem. De az esetek nagy részében olyanoknak is nyomja a sódert, akinek a nevét sem tudja, de még azt sem, hogy rokona-e vagy nem.

Páromnak 2 testvére van, egyikük sem ilyen. Ő viszont... az egész napunk, hétvégénk felborul ha valaki átugrik szüleihez 1 órára... Ugyan ez van, mikor a szülei mennek rokonlátogatásra...ő, 20 éves létére megy velük, mintha kis 5 éves gyermek lenne akit nem lehet egyedül otthon hagyni. Lehet, hogy én látom rosszul, de számomra ez olyan szokatlan. Oké, hogy rokon vagy ismerős, de attól még élhetné tovább az életét és csinálhatná a dolgát (ahogy a testvérei is), ehhez képest ha valaki belép, nála se kép, se hang.


2013. dec. 28. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy ennek nyomós oka van? Hm?
2013. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet kicsit túlzásba viszi a leírtak alapján, de egyébként szerintem ez lenne a normális. én nagyon szeretek megismerni új embereket, nem a szobába ülni egész nap, az ismeretlenbe vágni, pont úgy, mint a te párod.

szerintem ülj le és beszéld meg vele, hogy lehetne több magánéletetek és te vegye észre, hogy te is ugyanúgy színes vagy, nem pedig fekete-fehér, ami elől menekül.

2013. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem úgy érzem, hogy tőlem menekül.. Mikor még csak ismerkedtünk, akkor is ilyen volt.

Ő valamiért sokkal jobban körülrajongja a családját, ismerőseit, mint őt fordítva.

2013. dec. 28. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán azért csinálja ezt, mert élvezi?! Lehet neki ez nem teher, hanem szívesen ismerkedik, beszélget az idősekkel, rokonokkal.
2013. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Élvezi a társaságot,szereti nagyon a családját,ismerősöket.Lehet,hogy nem ismer pár embert,de legalább addig is a családjával van.Lehetséges,hogy fél,nehogy elveszítsen valakit ebből a "társaságból".(Nem az ismeretlenekre gondolok)
2013. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!