Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Egy srác kb 2 hónapja ír mindennap,szívesen találkozna velem,de van barátnője akit nem szeret nem is nagyon találkoznak.Amikor írunk egymásnak teljesen átlagos dolgokról irunk ,bár az elején egyértelmü volt hogy talan tetszem neki. Akar egy másik lányt akit szerethet,de fél ismerkedni.
2013. dec. 28. 14:59
 1/2 xtazin ***** válasza:
Egyértelmű volt hogy talán tetszel neki ? Ha azt írta hogy másik barátnőt akar akkor talán igen de kizárt dolog mert nemtudom.
2013. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szegény gyagyások. (Akinek nem inge, ne vegye magára)

A szemét inkább dobja a csaját, akit nem szeret, és akkor már kimutathatja, hogy tetszel neki. Egy fiú velem is csinált így, csak akkor én voltam a nem szeretett barátnő. Végül én dobtam ki. Azóta is hívogat telefonon. -,-

2013. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!