Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valóban tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy nagy csalódás után vagyok, jó időre elegem lett a férfiakból. Azelőtt csinos voltam, most 100 kg felett vagyok, rövid idő alatt lettem bálna.

Egyszóval jó ideje nem foglalkozom a szerelemmel. Rájöttem, hogy a kövérségem is egy "jótékony burok", ami véd az újabb kapcsolattól (és csalódástól). Nem vagyok csinos kövér, szerintem az önbizalomhiány miatt jó kisugárzásom sincs. Nagyon egyszerűen-nem csinosan-öltözöm.

Nemrég kerültem új munkahelyre, évek óta nem történt ilyen, az egyik pasi az irodából elég sokat bámul, ha jól néznék ki, azt mondanám, tetszem neki. kb. 10 évvel idősebb, mint én, magas, vékony,régóta egyedülálló.

Arra is gondoltam, hogy csak könnyű prédának tart, egy ronda nő örüljön, ha valaki szóba áll vele. Vagy annyira kell neki valaki, hogy már mindegy.


nem pont családi kapcsolatok témakörbe való a kérdés, de az a tapasztalatom, hogy itt relevánsabb válaszokat írnak.

Tudom, hogy a konkrét esetre, h. valóban tetszem-e neki, csak ő tud válaszolni, de véleményeket, tapasztalatokat szívesen olvasnék. Köszi!


2013. dec. 23. 00:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszi az áthelyezést, direkt jeleztem, miért abba a kategóriába írtam ki a kérdést:/
2013. dec. 23. 09:57
 2/2 anonim válasza:

Szerintem lehetséges! Szoktatok beszélgetni, vagy csak ha véletlenül összetalálkoztok? Próbált már feléd máshogy is közeledni? (pl: vicces emailt továbbított neked, kávét vitt e neked, kínált már meg abból amit ő evett /és mondjuk azt otthonról hozta/ vagy másból, stb)

24/L

2013. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!