Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ilyenkor szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor szerintetek a legjobb megoldás? 19L

Figyelt kérdés
Ha valaki szerelmet vall,de nem kölcsönös,érdemes tartani a kapcsolatot a szerelmes féllel, vagy jobb békén hagyni?
2013. dec. 28. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén.
2013. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a békén hagyást választottam, és nem bántam meg. Aztán mikor már ő próbálkozott évek múlva, elhajtottam. És azt se bántam meg.


23f

2013. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb a békesség.
2013. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Letisztázod neki, hogy nem kölcsönös ez, és ha ennek ellenére el tudja fogadni a jó viszonyt (mint barátságot), akkor maradhattok barátok.
2013. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
félreértene ha keresném? mert amúgy egy nagyon jó ember,csak nem érzem azt amit ő.
2013. dec. 28. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Legjobb ha őszintén megmondod neki hogy mi a helyzet és kedvesen ha kell vigasztald.

Nekem így lett egy 5 éves barátságom egy nagyon jó fej sráccal. Ő szerelmet vallott nekem, de én nem éreztem viszont a dolgot így kedvesen elmondtam neki hogy ez nem kölcsönös és csak barátok legyünk inkább. Elég szomorú volt így megvigasztaltam majd egy kis ideig hagytam őt de utána felkerestem hogy mi a helyzet vele és ennyi. elfogadta mai napig barátok vagyunk, van már neki is párja. És fél éve bevallotta hogy amióta nemet mondtam neki 2 hónap alatt elmúlt a szerelem irántam és már nem szerelmes belém de barátként nagyon kedvel és mint barátot nem akar elveszíteni.

2013. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy ismered-e már őt korábbról, barátság van-e köztetek? Ez esetben barátként meglehettek, de ő mindaddíg "csorgatja rád a nyálát", míg barátnője nem lesz.
2013. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!