Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van mindenkinek egy ellenkező nemű párja, aki minden más tulajdonságában pont olyan, mint ő?

Figyelt kérdés
Abban reménykedem, hogy van egy pont olyan sokoldalú, szinte tökéletes nő a földön, mint amilyen én vagyok. Véleményetek szerint, kedves válaszadók, mennyi erre az esély?
2013. dec. 28. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem biztos nincs.
2013. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen találtam egy csajt aki pont olyan, mint én.

Nem bulizós, nem iszik, nem cigizik és nagyon jól megvagyunk.

2013. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsit sokat játszottál az új Bioshock-kal
2013. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Arra van elég nagy esély, hogy létezik ilyen nő, arra viszont szinte nulla, hogy találkoztok is!
2013. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szinte tökéletes, mint te? Hagyjadmár..
2013. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vagy igen, vagy nem.
2013. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha létezik is ilyen, biztos nem tudnánk elviselni egymást. :D
2013. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti létezik csak az esély, hogy meg is találod baromira kevés. Vagyis ez attól függ, hogy milyen területeken mozogsz, miket szeretsz csinálni. Én nem hiszem, h valaha is megtalálom ezt a lányt :D :/
2013. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Isten őrizz, hogy létezzen egy olyan mint én, csak pasiban... :D Hát, még ha találkoznánk, na, az lenne az apokalipszis...
2013. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!