Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő múlva jön rá a férfi, hogy a nőnek csak a pénze miatt kell?

Figyelt kérdés

Még 1hónapja sincsenek együtt a nővel, de vannak a nőnek kissé fura megnyilvánulásai, amely alapján leszűrhető, hogy nem ő maga kell a nőnek, csak a pénzeszsákot látja benne.

A férgi eléggé elvakult sajnos, mert komoly kapcsolatot szeretne már nagyon, de azért nem mindenáron.

Mi még egyelőre, a barátok, nem merünk beleszólni a választásába.

Mennyi idő után tér észhez?

30 felettiek vagyunk



2013. dec. 28. 22:56
1 2
 11/11 anonim válasza:
Sajnálom az illető férfit, az én ismeretségi körömben is van egy ilyen eset és már lassan egy éve tart a kapcsolat... Én amondó vagyok ha egyszer is akad olyan szitu amikor panaszkodik akkor kapjátok el tököstül a témát...persze ne nagyon agyaljátok meg, ne hogy aztán elforduljon a barátaitól, de szólni kell neki.. hát ha azután figyelni kezdi a nő viselkedését... És még valami... előbb utóbb alábbhagy majd a szerelem..s akkor nem marad más csak a tisztelet, szeretet... ha ez nem lesz akkor nagyon rosszul fogja majd magát érezni... De nézzétek meg a férfi szüleit, hogy élnek... neki is majd egy ilyen család kell vagy egy ahhoz hasonló és egy olyan anyatípus mint amilyen az ő anyja volt... ha nem ismerte vagy vmilyen oknál fogva nem volt tökéletes ez a kép akkor sajnos a saját hibáiból kell majd tanulnia és tapasztalnia, ha nem szerencsés elég sokáig tart majd ez... Remélem minden rendben lesz majd!
2013. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!