Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó nektek ez az élet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó nektek ez az élet? (lent)

Figyelt kérdés

Akkor kezdjük az elején:

Nemrégiben olvastam az alábbi kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__511..

A helyzet az, hogy a negatívan vázolt társadalmi forma, számomra sem szimpatikus, de mint afféle gyakorlatias elme gondolkodni kezdtem a dolgom... A kérdésre néhány válasz, ami azt tagalja, hogy haladjunk a korral, ez is egy társadalmi forma stb.


Szóval a kérdésem azokhoz szól: akiknek egy kapcsolat csak rövid, és csak a sexről szól; akik trófeaként gyűjtik az FB ismerősöket; akik inkább össze jönnek valakivel ""csak úgy", ahelyett hogy akár egy kicsit küzdenének azért akit szeretnek; akik eltűrik ha egy fiú szédíti őket, és még 10 lányt az orruk előtt egyszerre; akik egész nap csak buliznak, alszanak; akik már tiniként is könnyű szívvel próbálkoznak, alkohollal, könnyű drogokkal; akiknek a sex mindennapos dolog, minden partin általános, mintha csak Monopoly lenne, és akik gátlástalanul bármit megtesznek érte.


Nektek ez tényleg jó? Vagy nem? És ha mégis, akkor miért? Nem érzitek úgy, hogy fél életet éltek? Hogy nem becsülnek meg, és nem becsülitek meg magatokat eléggé? Nem gondoljátok néha, hogy az életetek szar? Hogy jobb is lehetne?


Most komolyan. Senkit nem szeretnék megsérteni, senkibe nem szeretnék belekötni. Mindössze szeretném megérteni a TI szemszögetekből a dolgokat. Azt hiszem eléggé sikerült már belevágnom a témába, szóval ha olyasmire tudnál válaszolni amit így konkrétan nem kérdeztem, akkor kérlek írd le! És TÉNYLEG KÖSZÖNÖM!


Azok pedig akik mindezekből kimaradnak, akik "régies", "nyugodt" életet élnek, és mindezt aggodalommal figyelik, kérem, hogy ne válaszoljanak! Az ő véleményüket már hallottam.



2013. dec. 29. 08:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Így nézve egy kicsit hosszú lett, de remélem lesz aki végig olvassa.
2013. dec. 29. 08:37
 2/8 anonim ***** válasza:

Első sorban itt az a gond, h te egy luzer vagy aki soha nem fogja megtapasztalni, h milyen az mikor megkaphatja azokat a lányokat/fiúkat, akiket megkíván(így saját magad vigasztalására kitaláltad ezt az értelmiségi maszlagot, miközben minden egyes alkalommal más nőre/férfire maszturbálsz).

Szerintem ez a szánalmas.

Persze te sose csinálsz ilyet.

Aztán itt a buli.

Na ez megint az a téma, amin nem tudom mit kell annyit rinyálni.

Elmész, megiszol egy pár üveg sört, pohár bort, felest, sokkal jobban érzed magad, persze itt most nem a hulla részegségről beszélek, bár néha befut az is.

Persze megy majd az alkoholista leszel szöveg, amivel magadnak akarod megmagyarázni, h te milyen jó, h kimaradtál.

A drog engem nem érint, nagyon nem érdekelt soha se.

Aztán táncolsz, bohóckodsz, ennyi.

Szal nem értem a hisztit.

Jah és mielőtt elkezdenéd, h te tanultál meg így úgy, akkor közlöm, h második diplomámat szerzem, szeretnék a munkahelyemen 5 éven belül vezető pozícióba kerülni.

2013. dec. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent általánosítani. Szerinted csak olyan ember létezik, akire az összes felsoroltad igaz és olyan akire egyik sem?


Nem! Ennél sokkal változatosabbak az emberek.


-"Minél több nővel akarok szexelni legalább kb. 30 éves koromig, amíg megállapodok?" - Igen!

-"FB ismerősök gyűjtése?" - WTF? Nem, tojok rá.

-"akik inkább össze jönnek valakivel ""csak úgy", ahelyett hogy akár egy kicsit küzdenének azért akit szeretnek" - Nem vagyok minden héten szerelmes. 22 éves vagyok és eddig 4 emberbe voltam szerelmes, ezek közül 1-gyel voltam együtt. Azt hogy kibe vagyok szerelmes nem én döntöm el sajnos.

-"akik eltűrik ha egy fiú szédíti őket, és még 10 lányt az orruk előtt egyszerre" - Szerintem alapból több nőnél kell próbálkozni egyszerre. Gondolj bele mekkora időveszteség az, hogyha 1 hónapon keresztül csak 1 lánynál próbálkozol és a végén mégis nemet mond. Helyette ha 2-3-4-5-nél próbálkozol egyszerre, akkor sokkal nagyobb az esélye hogy az egyik igent mond.

-Nem csak bulizom és nem csak alszom. Dolgozom, edzőterembe járok és megvan a magam független élete. Az edzés miatt ráadásul alig iszom alkoholt és szeretek eleget aludni.

-Az alkoholt és a drogot kipróbáltam, persze. A drogot nem szeretem, de például szinte minden nap megiszom a vacsorához egy doboz sört vagy egy pohár bort. Nincs sörhasam és a testemre nézve sem állapítanád meg az előbbit.

-A szex mindennapos dolog. Még jó. A szex benne van a top 5 legfontosabb dologban az életemben.


És mindezzel az egésszel még mindig nem ismersz engem. Ez az egész amiről beszéltem csak az életem kb 20-30%-át teszi ki. Nem beszéltünk a munkámról, a barátaimról, a családomról, a hobbijaimról, az utazásaimról, stb.

2013. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1-nek már válaszoltam hosszan privben.

A többieknek annyit, hogy nem a saját magam negatív oldalai érdekelnek, hanem A TI NÉZŐPONTOTOKba szeretnék, egy kis betekintést, ha szabad.

2013. dec. 29. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:

"-"akik eltűrik ha egy fiú szédíti őket, és még 10 lányt az orruk előtt egyszerre" - Szerintem alapból több nőnél kell próbálkozni egyszerre. Gondolj bele mekkora időveszteség az, hogyha 1 hónapon keresztül csak 1 lánynál próbálkozol és a végén mégis nemet mond. Helyette ha 2-3-4-5-nél próbálkozol egyszerre, akkor sokkal nagyobb az esélye hogy az egyik igent mond."


ha egy csaj csinálja veled ezt, akkor gondolom kussolsz és eszedbe sem jut leribizni.

2013. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen ismerősőm van, aki ilyen szutyok selfie lett, nem is láttam máshol, csak fb-n. Igen, múlt idő, mert tiltottam a pcsába, irritálnak a kretének, főleg csajban... Ezzel újra kizárólag emberi megnyilvánulásokkal találkozom még fészen is. A hétköznapokban meg teljesen jó emberek vesznek körül, vagy talán csak velük szoktam foglalkozni.
2013. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én szemszögemből (17/f):


-Fb ismerősgyülytés? -Szarok rá, ez hülyeség

-Bulik: minél több buliba elmenni, és igen, inni addig ameddig offon ném vagyok, a drogok eddig még hidegen hagytak( hálisten)

-Csajok: buliban dugás, tapi, smaci?- miért ne? jobb mint otthon zsepibe verni, persze az ilyen csajok annyit is érnek..hosszu távra senkinek sem kellenek az olyan lányok, akiknek ha aztmondom szép a szeme, egyből smárolhatom, fogdoshatom, és az este folyamán meg is dughatom....A rendes csajokkal még várok, pedig már érzem hogy inkább egy mellett kéne megállapodni, de nehéz rendes lányt talàlni.

-Egyszerre 4-5 tel flörtölni, csajozni? Ez is hülyeség, legalábbis a részemről...Józanon az ilyen dolgok hidegen hagynak, részegen pedig az első csajjal elvagyok a buli alatt, aztán kész..



Amugy miért ilyen a társadalom?

kívülről nézve, néha szerintem is gusztustalan, és rohadtul erkölcstelen..de a mai gyerekek ebben nőnek fel, ez lesz a természetes számukra..ez is a Globalizáció része...az elhülyült Amerikából jön minden!

2013. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

5:


Pontosan. Hiszen egy nőt más értékek alapján ítélek meg, mint önmagamat.

Egy nőnél erény az, ha minél kevesebb férfival volt, egy férfinál előny az, ha sok nővel volt. Mindkettő azt mutatja hogy a saját nemükben ők sikeres férfiak vagy nők.


Elmondom azt is miért: Egy nőnek mennyi idő szexelnie? Kb. 2 perc attól kezdve hogy eldönti hogy szexelni akar. Lemész az utcára ha nő vagy a ház elé és az első 3-5 férfiban akit leszólítasz hogy szexelni akarsz vele, találsz olyat aki belemegy.

Egy férfinak meg 1 millió más dolgot is kell csinálnia hogy szexhez jusson.


Egy férfinak 10-szer nehezebb szexhez jutnia mint egy nőnek. Ezért a férfinél érték az, ha sok nőt el tudott csábítani. A nőnek meg nem kell csábítani senkit és semmit (maximum a fejükben él az hogy ők most csábítanak), hiszen mondom, 2 perc alatt szexhez juthat egy nő attól kezdve, hogy eldöntötte hogy ő szexelni akar. Hiszen egy nőnek elég odamenni pár férfihoz és valaki úgy is hajlandó lesz szexelni vele, de a férfinak rengeteg dolgot kell tennie a szexért.


Na ez ezért nem szól az ostoba egyenlősködésről, mint ami a mai világba megy. Ebben az értelemben ezért nem egyenlő a nő és és a férfi egymással. A nő évente (vagy mondjuk 9 havonta) 1 gyereket tud kihordani és megszülni, míg egy hasonló férfi meg 1000 nőt is meg tud termékenyíteni.


A férfiak nem szándékosan "g*cik vagy rosszak", amikor sok nővel akarnak dugni, hanem követik az ösztöneiket. Ahogy a nők is, amikor lehetőleg egy minél jobb férfival akarnak összejönni. Hiszen ők nem tudják úgy szórni a magjukat és azt a kevés férfit akivel együtt vannak, jól kell kiválasztaniuk. Ezért az egyszerű evolúciós biológia alapján elemezhető a férfiak és a nők viselkedése is és ezért nem tudom elítélni egyiket sem, mert mindkettő tök természetes.

2013. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!