Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ez normalis viselkedes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ez normalis viselkedes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

11-kes vagyok,es a fiuk dominalnak az osztalyban. Ok vannak tobbsegben,csak par lany van. Es vannak paran az osztalyban akik szunetekben elkezdenek hulyulni,szoval 'bebuzulnak' ugymond. Helyes,eleg jokepu fiuk,az osztaly'nagymenoi' racuppanak hatulrol a masikra,nyognek ossze vissza,vagy egymas hatara ugralnak ilyen csoportos ojankor a dolog..,csapkodjak egymas feneket,meg van,hogy ott elol is fogdossak egymast. Kozben meg heterok.



2013. dec. 29. 12:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Akármit mondok ez a facebook és a mai sztárok miatt van megbolondul a következő nemzedék.


14/F

2013. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nem melegek csak gyökerek :D
2013. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nos igen..igazatok van, minden esetre en nagyot neztem mikor eloszor lattam oket, magyar fiuknal ilyet nem lattam,talan ezert(is) volt furcsa.
2013. dec. 30. 00:03
 14/19 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a mai fiataloknál :D

Nálunk is ment ez javából, ha én nem mentem, jöttek s ezt játszották velem is.. odament elkezdett masszírozni, meg nyögött is..

viccesnek tartják. Mint fentebb leírták a facebook,a szátok, miegymás hatása ez.

2013. dec. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Utolso te nem elvezted? =)).. Koszi a valaszt
2013. dec. 30. 10:26
 16/19 anonim válasza:
Dejó hogy nálunk nincs ilyen,és mint mindig tök jó osztály fogtam ki :)
2013. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16-os tenyleg mazlid van,hogy mindig jo osztalyt kaptal ki, en ezt nem mondhatom viszont nem a fiuk buzulasa az oka,ez csak olyan raadas.
2013. dec. 30. 16:23
 18/19 anonim ***** válasza:
Biztos csúnyák vagytok
2013. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utolso,vagyis a lanyok az osztalyban? NEM HISZEM
2013. dec. 30. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!