Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgős! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy tanárom, nem tudom minek vegyem. Elég fura dolog, mivel ez a tanár elég magának való, már évek óta egyedül él, legjobb tudomásom szerint (de más is mondta már pl.: tanártársa) nincs gyereke. Nem mondható szép embernek, sőt kinézetre is ez az okostojás. Emberileg nagyon kedves és udvarias, előzékeny. Néha bókokat is mondogat, hogy nagyon csinod, szép vagy ma...stb. Na most az órákon általában engem néz, sőt egyenesen bámul. Ha ránézek van higy gyorsan elnéz es kicsit elakad a szava. Van hogy nem. Van hogy szemezünk. Mivel kémia tanár év elején kiválasztott magának lét szertárost, hát sajnos én vagyok az egyik. Mindig előzékeny, mikor a cuccait kell bevinnem, mert kinyitja nekem az ajtót,, próbál poénkodni is, ez utóbbi nem mindig sikerül. Aztán ott van a facebook, annyira nem csípem a tanárt de nem is utálom, mint mondjuk a bunkókat. A születésnapján is felköszöntöttem, mint ahogy mostanában a nevenapján is tettem. Meg köszönte, tudni kell róla, higy nen nagyon szokott szmájlit írni, readásul nem is az a számítógép zseni. Aztán külön a saját oldalamra írta ki, hogy nagyon figyelmes vagy, köszönöm szépen! És egy szmájli. Nem tudom mit csináljak, hogyan adjam finoman a tudtára, hogy nem érdekel, de ebból ne derüljön ki mások számára sem semmi, mivel ciki és ne legyen a továbbiakra nézve semmi bajom? Kérlek csak normális kommenteket írjatok.Fontos, köszönöm előre is!
2013. dec. 30. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemesélted eezt magadnak, hogy tetszel neki.
2013. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pain for Pleasure ***** válasza:
Légy vele közömbös, köszönd meg, ha bókol, de ne mosolyogj rá. Szerintem ne mondj neki semmit, amíg nem derül ki mit akar konkrétan, ha egyáltalán akar valamit tőled, mert ez sem biztos.
2013. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 30. 11:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!