Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felmentem egy társkeresőre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmentem egy társkeresőre és álnéven írtam a srácnak, akivel ismerkedem (? )

Figyelt kérdés

Már hónapok óta nagyon sokat beszélünk (lefixáltunk egy találkozót is), mondjuk tudtam, hogy másokkal is szokott dumálgatni. Felmentem társkeresőre tök más néven mint ahogy korábban megismert és írtam neki. Elkezdtünk beszélgetni és rákérdeztem dolgokra. Olyanokat írt, hogy nincs senki a láthatáron meg máshogy mondta, hogy mióta van egyedül és mennyi kapcsolata volt.

Tudom nem szép dolog kamuzni, de éreztem, hogy valami nem ok körülötte. Ti ezek után elmondanátok neki, számon kérnétek vagy hagynátok az egészet?


2013. dec. 30. 20:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt mondom, csak egyenesen. Ha valaki képtelen egyenesen odamenni, inkább feltúrja a netet egy férfi után, abból SOHA nem származik jó! Szóval, hagyd az egész társkeresős baromságot. Mond meg neki egyenesen te mit akarsz. Azzal már ő fog tudni kezdeni valamit.
2014. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!