Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináljak? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak? .

Figyelt kérdés
A barátnőm cigizik. Én nem bírom a füstjét, meg a szagát, mert rosszul vagyok tőle. Ezért meg is beszéltük, hogy amikor együtt vagyunk, vagy találkozunk, akkor nem fog szívni. De a nővére állandóan b*szogat, hogy miért vagyok ilyen, meg, hogy ő akkor is a kezébe fogja adni a cigit...ja meg tömi bele a piát...néha úgy leb*sznám, hogy nagyon jó nővér vagy...igazán vigyázol a húgodra!...

2013. dec. 31. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a barátnőddel a dolgot, hogy ez zavar téged. Tudom milyen érzés, van egy rokonom, aki egyáltalán nem bírja a dohányszagot. Ha egy kicsit is megérzi, rosszul lesz, belázasodik, a torka bedagad, alig tud nyelni és az orvosok sem értik az egészet. Épp ezért a lehető legjobban kerüli a dohányzó embereket.


Tényleg beszéld meg a barátnőddel. A kommunikáció egyébként is nagyon fontos egy kapcsolatban. Aztán, ha nem változik semmi, mérlegeld, hogy jó-e ez így neked, s ha nem, akkor változtass. Akár úgy is, hogy szakítasz a lánnyal. De ha nem érzed jól magad egy kapcsolatban, és nem tudtok változtatni, akkor nincs értelme. :)

2013. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tarnolf ***** válasza:

Állj a sarkadra és igen is b*szd le...ez nem normális, hogy direkt rontja a saját testvére egészségét.


Vagy csak olyan idióta, hogy téged akar felidegesíteni, de akkor tényleg nagyon gyökér, hogy nem veszi figyelembe a testvére egészségét...

2013. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, már megbeszéltük. Írtam is a kérdésemben, hogy "Én nem bírom a füstjét, meg a szagát, mert rosszul vagyok tőle. Ezért meg is beszéltük, hogy amikor együtt vagyunk, vagy találkozunk, akkor nem fog szívni."...de most a nővérével vannak konfliktusaim...egyáltalán nem értem, hogy miért csinálja ezt a húgával...
2013. dec. 31. 09:58
 4/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
Üljetek le mind a hárman és beszéljetek erről. Ha nem képes változtatni, hagyd ott és keress egy nem dohányzó lányt.
2013. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De szeretem Őt!

Mondtam már neki is,hogy ez így nem nagyon fog működni...nem tudunk majd elmenni együtt normálisan bulizni se...erre Ő azt mondta, hogy De igen, menni fog, majd igyekszik. Meg, hogy akkor nem megyünk majd mindig együtt bulizni, hogy megbízik bennem annyira, hogy nem lesz semmi mással...igen, igaza is van, hogy nem lenne semmi...de én nem is iszom le magam sz*rásig...tudom hol a határ...

2013. dec. 31. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!