Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek tetszik a fanszőr a pasikon, melyik a szexibb típus?

Figyelt kérdés
Olyan lányok véleményére vagyok kíváncsi, akik nem a csupasz férfiasság hívei. Nekik melyik alaptípus tetszik jobban: ha a fanszőr csúcsosodva / csíkban felfut egészen a köldökig, vagy, ha egy éles vonalban véget ér az ágyékszőr, és szőrtelen az alhas? (De még ebben az utóbbiban is van változat, mert van, akinek csak 1-2 centi, szinte bajusszerű a szőre a farka felett, és van, akinek tenyérnyi.)

2013. dec. 31. 10:33
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
38%
hát én hozzá nem érnék egy szőrös muffhoz, esetleg kis csik! semmi hipszter meg ilyen nomád dolgok akkor költözz ki az erdőbe....
2014. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Ja... pfffff. Ez komoly? Költözzön ki az erdőbe, akinek tetszik a fanszőr? Itt tartunk?


(Mellesleg hamar felélnék az erdő tartalékait, ha mindenki így tenne.)

2014. jan. 7. 19:45
 13/36 anonim ***** válasza:
40%
Hát nekem se jön be a dzsungel, de kinek mi...
2014. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
50%

A felfelé futó csík megvan, mármint rajtam... :D Eddig nem igazán hallottam olyat, hogy ne legyek szőrös, max hogy ne legyen túl nagy, de eleve se az, úgy hogy hozzá se kell nyúlnom.


Bár az igaz, hogy azért a nőn nem szeretem a szőrt, nem lenne kellemes azt nyalni. :D

26/F

2014. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
0%

Én is utálom a szőrt ott,teljesen csupasz tetszik:)

19/L

2016. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Teljesen feleslegesen válaszoltál, nem ez volt a kérdés
2016. jún. 3. 17:47
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tetszik, ha szép sűrű, és van csík az alhason a köldökig- személy szerint azt tartom a létező legdögösebb pontnak egy férfiemberen :) Mondjuk, még nem is láttam olyat, akinek természetes formájában ne lett volna az a kis szexi csíkja meg, sőt, sokan ha borotválják is a péniszük felett, azért a csíkot meghagyják, talán mert nagyon gyakori ez a vélemény, amit én is osztok :D
2016. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges arról vitázni hogy kinek mi tetszik meg mi a divat, mindenki viselje úgy ahogy neki épp kényelmes...ezen nincs mit vitázni mert az is egy divatot követ aki levágja meg az is aki nem!


Nekem pl. amikor tizenéves voltam a 90's években akkor egy rövid ideig borotvált volt mert az volt a divat aztán úgy voltam vele teszek rá magasról és hagytam évekig természetesen (pont a nagy borotválós divat-korszakban) aztán megint évekig csak rövidebbre vágtam attól függően épp melyik hossz volt a kényelmesebb/tetszetősebb NEKEM, most meg pár hónapja megint borotválom, ÉS nem azért mert divat hanem azért mert most épp ez esik jól ki nem szrja le hogy másnak meg milyen van, ez legfeljebb a partnerváltogatóknál számít, fix partnernél meg megbeszélés és megegyezés kérdése, a divatozást én meghagyom a tinik játékának! :D


Páromnak meg mikor hogy, borotvált, fazonírozott, rövidre vágott, természetes ... nem érdekel,

legfeljebb ha nyalakodni akarok akkor azt magam miatt akkor szeretem/teszem ha max. rövid ... de ez az én egyéni heppem :D

2016. jún. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
45%
Mindenki leszarja hogy neked melyik válasz tetszik, csak megmondják a véleményüket, ahogy ezen az oldalon ezt szokás. Ha nem tetszik, nem kötező hasznàlni. Remélem érthető voltam, de ha mégsem, legközelebb lassabban gépelek. ;)
2016. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az tetszik amikor van felfut csíkban...vagy is egy pasinak figyeltem fel a buszon ahogy kapaszkodott ès lehetett látni a hasát ès láttam ezt a csíkot😉😄 annyira bejött hogy le se vettem a szemem róla,ès biztosan el is pirultam.

Persze tetszik akárhogy de full csupaszon nem.Egy fèrfi legyen szőrös😃, ha csupasz lenne ott olyan lenne mintha leborotválnák a szőrt a lábukról.Bár láttam ilyet is.. undorító

25/N

2016. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!