Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érthető ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érthető ha egy társkeresős pasi nem várt rám 1,5 évet?

Figyelt kérdés
Régóta beszélünk, én nem akartam találkozni idáig, ezért elkezdett ismerkedni már 1 hónap után. Szerintetek meg lehet érteni?
2013. dec. 31. 11:40
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, azért sértegetni nem kell. Hoztam anno egy rossz döntést, az tény, de abban a helyzetben azt láttam a legjobbnak.
2013. dec. 31. 13:05
 22/25 anonim ***** válasza:
De akkor most már ne azon a pasin görcsölj, hanem tanulj az esetből, és mást ne várakoztass évekig.
2013. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
És nem egy rossz döntést hoztál, hanem sorozatosan annyiszor döntöttél rosszul, ahányszor a másfél év alatt visszautasítottad a találkozást.
2013. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
És? még most is azt kérdezed, hogy vajon érthető-e! Hát ezt kérdezni sem kellene...
2013. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ez nyújt némi vigaszt, ha ő lett volna számodra az igazi, akkor várt volna rád 1,5 évet. ;-)
2013. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!