Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresős pasi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős pasi ennyire nyíltan leírja a negatív tulajdonságait, és így akar ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem pl. nem kellene ilyen pasi, lányok, ti mit gondoltok?


"Nagyon makacs tudok lenni és kevesen tudnak hatni rám ha eldöntök valamit.

Sokszor túlságosan is őszinte vagyok amiből már bőven volt gondom."

"Erre sajnos van példám is exbarátnő befestette haját és kérdezte tetszik-e hát nekem nem tetszett és meg is mondtam hogy sokkal szebb volt előtte erre megsértődött."

"Számomra az őszinteség az egyik legfontosabb dolog egy kapcsolatban(legyen az családi/baráti/szerelemi) még ha néha konfliktusokhoz is vezet."

"Nem igazán szoktam kimutatni érzéseimet és ezzel sokszor az őrületbe kergetem az embereket mert nem tudják mit gondolok/érzek.


2013. júl. 4. 11:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

miért, az sokkal jobb, ha ismerkedés, netán együttjárás közben derülnek ezek ki? az igazság fáj?

legalább őszinte, bár nem hiszem, hogy túl sok csajt szed így össze.

2013. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

nem árul zsákbamacskát.

tudja, hogy aki így is szóbaáll vele el fogja viselni a rigolyáit.

nem értek vele egyet, mert a titokzatosság sokkal jobb netes társkeresés terént, mintha már a leges legelején kiteregetjük a lapjainkat.

2013. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Attól függ, az ismerkedés melyik szakaszában írta le ezeket a dolgokat. Ha ez volt az első levél, hát az nagyon gáz.
2013. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
az nem baj ha őszinte, sőt, de túl sok a negatívum. amolyan bántó típusú embernek tűnik, nem őszinték.
2013. júl. 4. 11:24
 5/23 A kérdező kommentje:
igen, első levél volt
2013. júl. 4. 11:24
 6/23 anonim ***** válasza:
Inkább értékelned kéne, mert nem festi magát, meg fényezi. Emellett lehet nagyon jó ember, én is ilyen vagyok, mint amiket leírtál, csak hát az embereknek nincs szüksége szembenézni a valósággal. Ehelyett hazugságok sorát gyártják maguknak és másoknak is.
2013. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Meg, mindenkiből ki lehet hozni a legjobb de a legrosszabb énjét is. Minden csak azon múlik, hogyan állnak egy emberhez hozzá. Lehet, hogy sokat csalódott az emberekben.
2013. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Igaza van.

Én is kb így szoktam.

Ha nem tetszik neki az amilyen vagyok, van más.

Ennyire egyszerű az egész.

2013. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
nem erről van szó kedves utolsó! de legalább az érzéseit mutassa ki. milyen az olyan ember aki erre nem képes? annak egy érzéketlen nő kell, én nem vagyok olyan.
2013. júl. 4. 11:27
 10/23 anonim ***** válasza:
Pozitívumot nem is írt? O_o
2013. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!