Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elnézhető egy ilyen komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézhető egy ilyen komoly múlt egy férfinél?

Figyelt kérdés

Karácsonyi bulin ismerkedtem meg egy pasival.Elmondta,hogy idegenlégiós aztán zsoldos volt.

Olyan történeteket mesélt,hogy egész ijesztő volt hallgatni és figyelni ahogy elmondja.

Igazat mondott mert utána néztem és igazat mondott.

Jó pasi,kicsit komor és magának való ami így bejön.De ez így hogy miket csinált és élt át nagyon nem tetszik :/


2013. dec. 31. 14:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ismerosom, aki egy idoben egy ex-idegenlegiossal volt egyutt es sajnos egy ido utan nem mukodott a kapcsolatuk. A ferfi idegileg elegge labilis volt, elofordult olyan, hogy ejszaka felriadt almabol es reflexbol megtamadta a mellette fekvo lanyt, mert a mocorgasa megzavarta... amikor pedig a lany probalt volna komolyabban beszelgetni vele a multjarol, sajnos a ferfi nem igazan avatta be a lelki dolgaiba es mindig arra hivatkozott, hogy olyan dolgokat kellett regen csinalnia a kulonbozo beveteseken, amiket egyreszt el sem mondhatna senkinek, masreszt eleve nem is igazan birna roluk beszelni.


Persze, ez nem jelenti azt, hogy minden katona, vagy legios igy viselkedne, sok mulik a szemelyisegen, hogy mennyire stabil, mennyire tudta feldolgozni a multbeli elmenyeket, nyilvan vannak olyanok is, akik le tudtak zarni a multat es civilben abszolut edes emberek.


En csak annyit tanacsolnek, hogy hagyj jo sok idot az ismerkedesre, probald elerni, hogy minel jobban megnyiljon es a sajat belso vilagaba, gondolataiba, erzeseibe minel nagyobb bepillantast engedjen meg neked es abbol tudni fogod, hogy milyen ember es mennyire mukodhet kozottetek egy parkapcsolat.

2013. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 The Guard ***** válasza:
Ha összejössz vele akkor 1 tanácsot fogadj meg sose lopakodj mögé ;) vagy próbáld megijeszteni viccből ;) :)
2013. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen ember nem fog megnyílni, SOHA!

katona. ezt belenevelték!

hiába már nem teljesít szolgálatot, a múlt örökre ott lesz benne.

szintén egy ilyen ember a környékünkön, rossz napja volt, lement a helyi kocsmába, és egyedül átrendezett mindent a kocsmában, futott, aki ott volt.

mindenki futva menekült, mert begőzölt.

ott ahol ezek az emberek, mondjuk a pihenőidejüket töltik, mikor szolgálnak, ált. a normális ember el is megy, mert ott csak feszültséglevezetés van, ami verekedésben csúcsosodik ki.

2013. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm aki légiós volt, aztán sima szerződéses katona. Nagyon intelligens ember, de tényleg kicsit kattant is. Mesélt nekem olyan dolgokat amiről elvileg nem beszélgetne. Eléggé durva dolgok történtek vele. Sokat szokott inni, majdnem minden nap, és olyankor jobb vigyázni vele. Volt olyan hogy részegen elkezdte mutogatni hogy hogy tudna megölni egy pillanat alatt. Így utólag vicces, de akkor nem volt az :D
2014. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!