Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tud szép lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tud szép lenni egy kövér nő? Mi tetszik az ilyen nőkben a férfiaknak? Aki jó pasinak érzi magát, elvenne egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 31. 22:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%
Hááát. Egyszer részegen lehet megpukkasztanám de amúgy kéne a brantnak.
2013. dec. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Tud szép lenni.


Nem tudom, nem vagyok pasi.


Hát nem tudom, sok helyeset láttam már kövérrel, és ők tényleg mindent megadnak a barátnőjüknek, sokszor van, hogy irigylésre méltó a kapcsolat.


18/L

2013. dec. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem venném el. Ekkora menyasszonyi ruha milliárdokba kerülne. Plusz az esküvői vacsora... sosem lakna jól. Plusz ha szül egy gyereket még...
2013. dec. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%

1.nem

2.max az,hogy lehet vele perverzkedni,mert belemegy.

3.kizárt,mert az ilyenek 30 éves korukra cukorbetegek,aztán tegyük fel szülne és a gyerekemet is ilyen szörnyé torzítaná a rengeteg szénhidráttal és cukorral,megajándékozva szerencsétlent egy szörnyű gyermekkorral a kiközösítéssel és az egészségtelenséggel.

egy ilyen test fent tartása az életről alkotott nézet is.

ami nem más,mint a lustaság az önpusztítás a tájékozatlanság és a lustaság.

2013. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%

soha nem dugtam és nem dugnék ilyen nőt, kivéve ha a többi meghalt az egész világon vagy fertőzött


30+

2013. dec. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%

Egy ennyire nagy darab már ritkán.

Valóban perverzek szoktak lenni plusz sokkal jobb hozzájuk bújni vagy, ha hozzád bújnak, átlagos pasi vagyok és nem vennék el egy ilyen nőt.

2013. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
fel se áll rá
2013. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg ilyen csajom volt már, általában ha semmi sem jön össze egy átmulatott éjszaka, akkor egy ilyen nőt felszedek, és nem lesz hideg az ágyam.

de párkapcsolatban is sok ilyen volt már, nyalni nagyon jó őket, a legtöbb azt szereti a legjobban.

2013. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kérdező hány éves vagy ? merre laksz ? ja és még valami

Hozzám jössz feleségül ? :)

2013. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
89%
en kurnam...
2013. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!