Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalanságban vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalanságban vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, akibe teljesen be vagyok zúgva. Szóval neki van egy barátja (fiú) aki nekem is jó barátom, nap mint nap beszélünk stb. Mondta, hogy mondjam el neki. De nekem mindig olyan érzésem van hogy ezek engem kibeszélnek, mert a múltkor a gyerek egész nap engem nézett. Nem értem mi van! Utána megkérdeztem facebook-on, a jó baráttól, hogy szokott-e rólam beszélni, és azt mondta, hogy nem mondhatja el. Kérdeztem az okát és ennyit írt: "BARÁTSÁG!!!" Ilyenkor mi van??

2014. jan. 1. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Az hogy ahelyett hogy 3. személyeket vontok be a szerelmi ügyeitekbe, megtanulhatnátok magatok intézni azt. És b*meg mit vársz tőlünk??? keressük meg őket és kezdjünk nyomozni, vagy használjuk a látnoki képességeinket??

Sok lehetséges opció van, talán tetszel neki és már rég összejöhettél volna vele, ha nem egy helybe toporognál és kombinálnál, lehet hogy nem tetszel neki és ők ketten mindent megbeszélnek maguk között, lehet nem tudja ő se, lehet h, nem is sorolom tovább értelmetlen. Menj szépen oda hozzá, just be cool, ha igen igen, ha nem nem, mit számít?

2014. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!