Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy aki nekem tetszik annak én nem jövök be?

Figyelt kérdés
Sokszor belebotlok ebbe,aki nem jön be azt meg le sem lehet vakarni.
2014. jan. 1. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
pacsi:D
2014. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, nem tehetsz róla, nem a te hibád...előbb-utóbb jön valaki akivel kölcsönös lesz az érzelem:)
2014. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen egyszerű lenne akkor mindenkinek lenne párja.
2014. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok? És férfiak vagy nők?
2014. jan. 1. 20:54
 5/5 Weke Daka válasza:

Szia!


Ha most eltekintünk a belső tulajdonságoktól, hogy leegyszerűsítsük a dolgot, lehet, hogy sokkal jobb külsejű emberek tetszenek neked (nem írtad meg a nemed te sem), mint amilyen külsővel rendelkezel te magad. Jobb külsejű embereknek (pasiknak, csajoknak) meg kevésbé tetszik a te megjelenésed. Ez lehet a legegyszerűbb magyarázat.


Ezt látatlanban írtam, mert nem írtál magadról semmit, mindenesetre ez a legkézenvekvőbb magyarázat. :)


Üdv: W.D.

2014. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!