Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tettetek olyan dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tettetek olyan dolgot részegen, amit nagyon megbántatok?

Figyelt kérdés
Röviden:Egy lány életében először berúgott egy újévi bulin,aminek hajnalban az lett a vége,hogy megujjazta egy fiú,akit bár ismer,nincsenek jóba!A fiú akart többet,de a lány már nemet mondott.A fiú elmondta elég sok haverjának,ha valakivel összetalálkozik a lány,rögtön rosszul érzi magát,mert tudja,hogy tudja az a valaki az esetet. 1. a lány a legnagyobb hibás,de a fiú pedig szemét.. ez mennyire szégyen? 1fokkal jobb,mint ha szex is lett volna?
2014. jan. 2. 01:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

jól van na nem kell rögtön leugrani a tízemeletesről


mindenki járt már úgy hogy rettenetesen beivott és hülyeséget csinált


ez is olyan hogy 2 nap múlva még eszébe jut az embereknek

2 hét múlva már emlékeztetni kell őket nyáron meg már te se fogsz emlékezni rá

2014. jan. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
nekem nincs barátom,az a szerencse... :D
2014. jan. 2. 02:08
 13/26 anonim ***** válasza:

jól van na nem kell rögtön leugrani a tízemeletesről


mindenki járt már úgy hogy rettenetesen beivott és hülyeséget csinált


ez is olyan hogy 2 nap múlva még eszébe jut az embereknek

2 hét múlva már emlékeztetni kell őket nyáron meg már te se fogsz emlékezni rá

2014. jan. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
hmmm erdekes hogy nincs baratod :p
2014. jan. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
bővebben,kedves utolsó. :DD
2014. jan. 2. 02:15
 16/26 anonim válasza:
hogy erted h boWebben?:p
2014. jan. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
van olyan érzésem,hogy ismerjük egymást... :d
2014. jan. 2. 02:22
 18/26 anonim válasza:
hath nemtudom.a sztori ismeros.:p mondom akkor mar kommolok:p
2014. jan. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Ojajj! Sajnos nem is egyszer. Az alkohol nagyon csúnya dolgokra képes, főleg ha az ember, ez esetben egy lány már nagyon vágyik a szeretetre a fiúktól.

Nálam az vált be, (persze nem elsőre sikerült), hogy elfogadtattam, hogy úgyis elfelejtik, ha eszembe jutott, hogy tudják, akkor vettem egy mély levegőt és mással foglalkoztam. Igyekeztem magamban mindig meg nem történtté tenni a dolgot, de persze azért a bűntudat nem múlt el, és nem is akartam, hogy elmúljon, mert mindenesetre nem szép dolog.


Amúgy a kérdésre visszatérve, ha még szűz ez a bizonyos lány, igen jobb, ha már nem az, szerintem nem oszt nem szoroz mennyire megy bele a játékba. (És persze a kora sem utolsó...)

2014. jan. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Én szexeltem is. :(
2014. jan. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!