Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Bepánikoltam! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorkacsa kérdése:

Segítség! Bepánikoltam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szilveszteri bulin a legjobb barátnőm kicsit (nagyon) furán viselkedett. Lehet, hogy csak az alkohol hatása volt, de mindenkit ölelgetett meg ilyesmi. Ez még nem is lenne baj, de amikor már mindenki kidőlt (mi együtt aludtunk hárman egy duplaágyon) ő plüssmackónak használt engem. Először viccesnek találtam ,hogy elterül rejtam, aztán szorosan magához ölelt. Annyira, hogy éreztem a teste melegét. És nem tudom miért, de nem akartam, hogy elengedjen. Olyan jó volt ott a karjaiban, meleg volt, és éreztem magamon az érintését. Egy idő után elkezdte cirógatni az ujjaimat. Mikor felébredtem a keze az enyémen pihent. Azóta visszakívánom magam a karjaiba. Bakker valami nagyon nem timmel velem! Légyszi segítsetek, mert tanácstalan vagyok!

2014. jan. 2. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj. Csak élvezd.
2014. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
neked se volt még csajod az tuti
2014. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lány v, nem? Ne pánikolj ezen, ettől még nem vonzódsz a lányokhoz csk megnyugtat a barátnőd. Ez teljesen normális. És ha még is tetszenek a lányok akkor sincs semmi :)) Ha fiú v, akkor még normálisabb ez :DD
2014. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Feltételezem azért pánikolsz, mert te is lány vagy, és leszbikus érzések keritettek hatalmukba.

Ha jól gondolom, akkor kérdezd meg, hogy komolyan gondotla e, mert neked nagyon jól esett. Értsd jól: Ha tényleg bi/leszbi vagy, ne fojtsd el, mert ez belőled fakad, ez te vagy, és senki normális ember nem fog skarlát betűt rád sütni.

Ha pedig csak kisérletezés volt, azzal sincsen baj. A fontos magadban, és vele is tisztázd le mi történt, és főleg miért ,)

2014. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ajj mi is egymásba fonódunk amikor egymásnál alszunk és nincsen semmi baj. Nem vagy ettől leszbikus. Meg ha az vagy az se olyan nagy baj ;)

Csak nyugi nyugi.

2014. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Ez nem normális és undorító! Szerinted minek lettél lánynak/nőnek teremtve? Nehogy már elhidd hogy normálisak az ilyen "vágyaid". Természetellenes! És akkor a férfi minek, hiszen ilyen téren nélkülük is meg lenne a női nem. Jah és igen, a melléktermék: nem lennének gyerekek sem és kihaló félben lenne az ember. Ez igazán természetes folyamatnak mondható, nemdebár?
2014. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát kedves utolsó, marha megértő vagy.


Nincs semmi baj azzal sem, ha így érzel, és ez esetleg elindított benned valamit, sem azzal, ha csak szimplán jól esett neked, elvégre mégiscsak a legjobbod.


Én biszex vagyok, hm. A legjobb barátnőmmel el se tudnám képzelni, hogy így aludjak, a párommal meg legszívesebben csak így aludnék mindig és igen, lányok vagyunk.


Szóval ez is emberfüggő. Lehet, csak pillanatnyilag érzel így, jelen esetben egy lány iránt. Ha meg nem, arra is rá fogsz jönni, csak gondolkodj el olyan kérdéseken, mint:

- ezt csak iránta érzem, vagy más lányok iránt is tudnám?

- ez volt csak jó érzés, vagy ennél több is jó lenne?

- van merszem kipróbálni az ennél többet, vagy az már taszít?

Ha taszít, nincs semmi, ami miatt azt mondhatnád, valami nem stimmel veled. Ha érdekel és kíváncsi vagy, mert ez elindított benned valamit, járj utána az érzéseidnek, hidd el, ha ez megmarad benned és több lesz, előbb-utóbb úgyis belegabalyodsz majd valakibe, ha csak egy próba erejére is.


Remélem ki fogod tudni deríteni, mit is érzel és ez mit jelent.

2014. jan. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!