Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal leszbikus/biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal leszbikus/biszex lányok, titeket nem zavar, ha a partneretek még nagyon fiatal?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy kicsit értelmetlenül fogalmaztam meg fent...csak 16 vagyok és megismertem egy lányt, aki 14 éves és azt mondja, leszbikus, csak valahogy olyan kínosan érzem magam, mert 14 évesen szerintem nagyon korai ezt állítania magáról, és most nem tudom, mit csináljak...Mert kedves, meg jófej, meg minden, csak a kora miatt nem tudom, mit kezdjek vele?

16/L


2014. jan. 2. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
nyald ki
2014. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak nekem indúlt most be a piszkos kis fantáziám?
2014. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt már lehet tudni 14 évesen
2014. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi a választ :) Akkor ugye nem gáz ez a 2 év korkülönbség?
2014. jan. 2. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy 14 évesen kicsit korai, de akkor akár 16 évesen ezt állítani is lehet korai, mert még te is érettebb leszel, változni fogsz, az is lehet, hogy meggondolod magad. De ha komolyan gondoljátok, és nem zavar a korkülönbség akkor miért ne? :)
2014. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban érdeklődik irántad testileg-lelkileg, és érzed is, hogy fontos vagy neki, szerelmes beléd, látod azt a bizonyos csillogást a szemében... Akkor megéri összejönni vele. Nem kell azonnal olyan dolgokat csinálni, amit megbánnátok, tapasztalatot viszont szerezhettek. Esetleg kérdezgesd, hogy kb hány lányba volt eddig szerelmes, mit érzett pontosan, a fiúkkal milyen a viszonya, stb.
2014. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jan. 3. 13:43
 8/9 anonim válasza:
100%
Ugyan, dehogy gáz:) Szerintem nem korfüggő a dolog.
2014. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
13 évesen is tisztában voltam már vele hogy mit akarok. Vannak akik korábban érnek.
2018. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!