Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, akik jártok bulizni (. )?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik jártok bulizni (. )?

Figyelt kérdés
Tehát, a kérdésem az lenne, hogy nem csajozni mentek, hogy egy egyéjszakást összehozzatok, hanem szimplán baráti társasággal, ahol vannak lányok, velük mentek bulizni, kocsmázni, iszogatni egy kicsit, vagy mondjuk kettesben egy lány barátotokkal. Visszataszító, ha lazán egy baráti körben láttok egy lányt részegen? De mondjuk ti is ugyanilyenek vagytok tehát ti is buliztok, isztok de azért a lányon is látszik.. Ha egy lány szerintetek alapból jó fej, vicces akkor az lerontja ha sokat bulizik és részeg? Próbálok mértéket tartani vagyis tudom hogy nem jó hogy sokat bulizok és iszom de nehezen állom meg..
2014. jan. 2. 21:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És most ne azok írjanak akik sose járnak sehova és minden csaj r.banc aki bulizik, hanem akik tudnak hitelesen hozzászólni.
2014. jan. 2. 21:40
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem visszataszító :) bulizza ki magát a csaj nyugodtan :))
2014. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én olyan csajjal nem is mennék el, amelyik nem iszik. Legalább megalapozzuk az estét. Attól rosszabb nincs mikor valaki nem tudja elengedni magát, és durcáskodik. :)

Ja, és még mindig imádnálak. :D

2014. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sokszor megtörtént már a baráti körömben hogy egy lány részeg volt. Nincs benne semmi, elnevetgélünk rajta, ha valami vicceset csinált, de nem rosszindulatúan, ennyi. Megesik az ilyen.
2014. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

tehát ha én nem ütöm ki magam meg sose voltam detoxban akkor fogjam be ...mert téged csak az szólhat le aki szintén alkoholista hogy az ellen védekezhess azzal hogy:hát hisz te is ilyen vagy.


ez olyan mintha feltennél egy képet magadról "hogy nézek ki?" címmel de hozzátennéd hogy a szebbek ne írjanak véleményt csak a rondábbak

2014. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az már kiábrándító, ha hányásig issza magát, de amíg ez nem következik be addig nincs baj :)

Budapesti vagy, kedves kérdező?

2014. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem feltétlen visszataszító. Ez is mérték függő ha annyit ivott h össze-vissza hánnya magát az undorító, de ha be van csiccsentve az még aranyos is lehet. Illetve az is fontos h hány éves...14 15 éves kislányok akik annyit isznak h a lábukon alig állnak az is visszataszító
2014. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5-ös nem nem erre gondoltam. csak azt nem szeretném hogy olyanok írjanak akik tényleg csak általánosítanak és nem tapasztaltak/láttak még ilyet, nem járnak sehova és azt látják csak maguk előtt hogy "hülye rbanc az aki iszik". érted...?
2014. jan. 2. 21:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor is sz*pás közben lehányt egy lány,de megesik az ilyesmi...
2014. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogyha egy picit be van csiccsentve, akkor nem zavar. Viszont, ha már nem tud magáról, akkor már kiábrándító.
2014. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!