Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, akik jártok bulizni (. )?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik jártok bulizni (. )?

Figyelt kérdés
Tehát, a kérdésem az lenne, hogy nem csajozni mentek, hogy egy egyéjszakást összehozzatok, hanem szimplán baráti társasággal, ahol vannak lányok, velük mentek bulizni, kocsmázni, iszogatni egy kicsit, vagy mondjuk kettesben egy lány barátotokkal. Visszataszító, ha lazán egy baráti körben láttok egy lányt részegen? De mondjuk ti is ugyanilyenek vagytok tehát ti is buliztok, isztok de azért a lányon is látszik.. Ha egy lány szerintetek alapból jó fej, vicces akkor az lerontja ha sokat bulizik és részeg? Próbálok mértéket tartani vagyis tudom hogy nem jó hogy sokat bulizok és iszom de nehezen állom meg..
2014. jan. 2. 21:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem visszataszító, de azért jó ha van egy határ. Mert én is megállok azért egy pontnál. Azt nem szeretem, ha már nem is tud magáról. Szilveszterkor is csomó ilyen csajt láttam, ordítoztak össze vissza, stb. Ez már számomra taszító. Ha részeg akkor nem zavar. Remélem érted hogy értem.:D
2014. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!