Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon "leront" engem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon "leront" engem? Nehezen elfogadható egy ilyen személy?

Figyelt kérdés

Tehát gyakran keverik össze az ilyen életmódot a felszínes szőke mű libákéval és nagyon távol álljon tőlem az ő világuk. Most nem jellemzem magam ezer szóval de a lényeg az hogy őszinte vagyok és szeretek elvont dolgokról, pszichológiáról, főleg az emberekről beszélgetni, szeretek olvasni, tájékozott akarok lenni, próbálok jó barátja lenni minden barátomnak és támogatni őket, törődöm velük, tanácsokat adok, tehát nem vagyok felszínes, képmutató,stb. Viszont a nevelésem miatt ('alternatívabb" szüleim vannak, nem adtak a kezembe elveket, szabályokat, vallásokat + még makacs is vagyok) ezért nincs kialakult elvi és erkölcsi rendszerem. Úgy gondolom amíg másokat nem bántok meg akkor az nem feltétlen számít erkölcstelennek ()tehát nem lopok, hazudok, verek át embereket). Tehát az én defektem (ami mindenkinek van) az hogy sokat járok bulizni, dohányzom, a bulikon sokszor sokat iszom, néha más is becsúszik (de nem vagyok lecsúszott drogos, durva dolgokat nem) és ha bulikon valami pasi rámnyomul és nekem is tetszik akkor egy bizonyos ideig hagyom elmenni, de így még nem feküdtem le senkivel. Viszont szeretnék komoly kapcsolatot ezért ezeket próbálom abbahagyni és elkönyvelni ezeket tapasztalatnak. Próbálok folyton fejlődni folyton elemezgetem magam és egyre jobb akarok lenni, úgymond tökéletesedni külsőleg és belsőleg is..

Tehát gondolom hogy hasonló beállítottságú pasim lesz de ez emberileg lenézendő?

Külsőleg mások és magam szerint is 7-8 vagyok, de ezen folyton dolgozom, sokan elvont művészléleknek tartanak, sokan mondják hogy különleges vagyok meg annak nézek ki kívülről és hogy egyedi vagyok stb. Nem tudom ez mennyit "dob" ezen a kérdésen..

16L


2014. jan. 3. 01:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél r*banc a bulikban, ne cigizz és ne piálj mértéktelenül és akkor semmi baj nem lesz veled. Én is járok bulizni, be is rúgok néha, de ezeket az embereket nem értem. 17/f
2014. jan. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
semmit nem dob.. rib_nc vagy
2014. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja a drogról ne is beszéljünk, nálam azzal ástad el magad teljesen. Első vagyok.
2014. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem durva dolog más országban legális és eddig nem olyan sokszor
2014. jan. 3. 01:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Tele van ellentmondásokkal saját magad leírása...de lehet csak nekem szúr szemet!
2014. jan. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy meg fogod magyarázni.
2014. jan. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem ront le, de az emberek, főleg akik nem ismernek azok nem látják a belső szépséget,csak a külsőt, csak azt ami a kirakatban van!

és lehetsz akármennyire kedves, és értékes belülről, de ha mások kívülről csak azt látják hogy kavarsz mindenkivel aki csak egy kicsit is tetszik akkor többet nem is fognak várni tőled...

ha kapcsolatra vágysz ne erről szóljon minden buli :)

ez amúgy egy kicsit vicces mert pár éve én is ilyen voltam...ha gondolod írj, hátha tudok még tanácsot adni :)

2014. jan. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen pont ez alényeg... hogy színházba járok meg színészkedem meg olvasok sokat járok könyvtárba akkor ott a pszichológia meg mindenféle társadalomtudomány amiket szeretek és itt van ez nem értem mért olyan nehéz elfogadni hogyha valaki nem egy sztereotípia..
2014. jan. 3. 01:19
 9/11 anonim ***** válasza:

De te még mindig nem érted! Fogd fel hogy az emberek CSAK ezt látják...nem jut csak úgy eszükbe hogy hmm itt ez a piás drogfogyasztó csaj aki kelleti magát...áhh biztos könyvtárba járó típus meg olyan személyiség aki fejleszti magát, és érdekli a pszichiológia és persze komoly kapcsolatot keres.


Nőj már fel, nincs senkinél sem Szarumán palantírja hogy belenézzen az életedbe és a színfalak mögé lássanak...


jah és még ennyit:" Aki az asztalon táncol, annak fáj igazán...ő ugrándozik a kamupraty vígaszán..."

2014. jan. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

*party


na jóccakát

2014. jan. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!