Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura, ha lányként én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura, ha lányként én fizetem mindkettőnk mozijegyét?

Figyelt kérdés
Már nem az első randink. Voltunk már moziban, de akkor ő fizette mindkettőnk jegyét, mikor bárhova elmegyünk szórakozóhelyre vagy csak kocsmázni is fizeti az italok árát. Ez kezd zavarni, mert ahogy belegondolok nem kis összeget áldozott eddig rám, ezért arra gondoltam, hogy most ha hétvégén megyünk moziba én állom a mozijegyek árát. Nem fog ezért furán nézni?
2014. jan. 3. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lenne a normális, ha már sokadszorra találkoztok.
2014. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy furán fog nézni, de én azért örülnék, hogy nem azért jössz csak el, mert fizetek.
2014. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a fura, ha még az enyémet is fizetnéd.
2014. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most ebben mi a kérdés? Egy normális kapcsolatban így működik. Mi is megosztunk mindent van hogy a barátnőm fizet, vagy hogy én. De azért túlzásba nem kell vinni hogy mindig a lány fizessen.
2014. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha bármit is fizet nekem a barátom. Valahogy olyan érzésem lesz, mintha tartoznék neki. Persze apróságok még beleférnek. Szerintem nem fura :)
2014. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Dedó 2. Hány évesek vagytok?
2014. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy furán fog nézni, de ez teljesen normális (szerintem)
2014. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon jó ötlet, ha eddig tényleg mindig ő fizetett. Bár nem hinném, hogy engedni fogja, de azért próbálj meg ragaszkodni hozzá. Értékelni fogja. :)


25L

2014. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem elég magabiztos, azért fizet. De mond neki, hogy most Te fizetsz, így lesz fair.
2014. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!