Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom megértetni vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom megértetni vele, hogy nem ő a hibás és előbb utóbb úgy is elmegyek?

Figyelt kérdés

27 éves lényegében csavargó férfi vagyok.20 éves koromban mentem el otthonról.Apám meghalt így csak egy idősebb testvérem maradt.Nem találtam a helyem sehol se.Így fogtam magam elköltöztem másik városba,rá egy évre Lengyelországba és ott kezdődött minden.Ott megismertem egy nőt vele bő 3-4 hónapig voltam együtt majd közölte,hogy van valakije és menjek el.

El is mentem.Sokat voltam egyedül.Volt,hogy hegyekben éltem egy hónapig senkivel se beszéltem.Tudom nem vagyok teljesen épelméjű de élveztem.Úgy békés csöndes volt minden.

Már több mint fél éve itthon vagyok és kapcsolatban vagyok egy fiatal nővel.De már úgy érzem,hogy semmi nem köt ide,hogy mennem kell tovább.Közöltem is vele,hogy megtudjuk beszélni.De magát okolja,hogy nem elég jó stb..Pedig csak én vagyok ilyen hülye és barom.

De nem érti meg.Nem szeretném,hogy rossz legyen neki.Mit tudnék még tenni?


2014. jan. 3. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye és barom. Tudod, ha az embert szeretik, az eleinte ijesztő, de hidd el, nem fájdalmas, nem halsz bele... Próbáld meg egyszer elfogadni, különben egész életedben menekülni fogsz!
2014. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 WheneverYouWant ***** válasza:
Elég őszinte voltál vele. Most legyél határozott ha úgy érzed menned kell akkor menj, fájni fog neki nyilván de a sajnálat ne tartson vissza. Az se lesz jobb ha hitegeted még egy ideig és utána úgyis elmész.
2014. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy nem tudsz mit tenni. Ha szeret ez a nő, akkor mindenképpen nagy fájdalmat okozol neki. Nem tudod enyhíteni a fájdalmát. Én is éltem már át hasonlót. Nagyon szerettem a fiút, és nem is gondoltam, hogy szakítani fog, csak annyit beszéltünk előző este, hogy át kell beszélni a dolgainkat. S másnap szakított. Teljesen magamba zuhantam. Szerettem a fiút, és úgy éreztem, ő is engem, de tévedtem. Ha már szakítottunk, szerettem volna megérteni, hogy miért, mi nem volt jó, mit nem csináltam jól, mi volt a baj a kapcsolattal. Nem arról szólt a történet, hogy teljes mértékben magamat hibáztatom, mert jól tudom, hogy 2 emberen múlik egy kapcsolat, de egészen biztos vagyok abban, hogy valami nem volt rendben. De nem mondta el, hogy mi. Az egészben az fájt a legjobban, hogy nem volt teljesen őszinte hozzám. Ha elmondja, hogy mi volt a baj, abból tanulhattam volna, de nem tette meg.


Szóval, nehéz egy nőt meggyőzni, hogy nem hibás, mert a nők még inkább hajlamosak magukban keresni a hibát. A szerelem elvakít, és bizonyára nem tudja elképzelni, hogy elmenj és itt hagyd őt. De ezek szerint te nem szereted igazán. Ha őszintén szeretnéd, nem akarnál elmenni. Vagy csak nem mered bevallani az érzéseidet.. Ha viszont ez utóbbiról van szó, jobb, ha változtatsz ezen, különben egész életedben rohanhatsz az érzéseid elől.

2014. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalatból írom, hogy a lehető legfájdalmasabb az, ha nincs "magyarázat", csak annyi, hogy "ilyen vagyok". Mert amikor tudom, hogy a másik szeret, és el is mondja, hogy főnyeremény lennék számára, de ő alkalmatlan kapcsolatra... annál rosszabb nincs.

Sokkal könnyebb elfogadni, ha valamiben hibáztam, vagy ha nem vagyok az esete, vagy kiábrándult belőlem, mert olyannal nyilván nem akarnék lenni, aki nem szeret. De ha még szeret is, és nem vállal fel... na az a legrosszabb!

2014. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem az érzések elől menekülök,épp fordítva egy érzést keresek.Itt belül hiányzik valami amit megakarok találni.Szeretem őt de mardos az érzés,hogy itt nem az igazi és őszintén megvallva ez bármire rá tud venni.Így arra is,hogy itt hagyjam.Őt másnak gondoltam mint a többi nőt akikkel eddig találkoztam.Pedig fél nyugat európát bejártam és sok mindent láttam tapasztaltam.

Nehéz megfogalmazni és hülyeség az egész,próbáltam neki ezt mind elmesélni de szerintem nem értette meg.

2014. jan. 3. 20:02
 6/16 anonim ***** válasza:
De az érzés, amit keresel, feltételezem nem jár kötődéssel... mert az emberek általában a kötődés elől szoktak elmenekülni!
2014. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kieg.: Párkapcsolatban nem találnád meg szerinted azt a bizonyos érzést, amit kergetsz? Mert úgy is lehet ám önérvényesíteni, sőt, úgy az igazi!
2014. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem a kötődés.

Inkább valami amit az otthonomnak nevezhetek.Azt eddig csak egy francia kovácsműhelynél éreztem.Ott már éreztem azt,hogy itt és így tudnék élni.De ott nem maradhattam a törvények miatt.

2014. jan. 3. 20:15
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez ok, de ha amúgy megfelel neked a csaj, akkor miért nem viszed magaddal? Akkor mégiscsak előle menekülsz! Vagy azt gondolod, hogy lesz otthon, akkor lesz mellé megfelelő nő is? Szerintem ha van egy JÓ kapcsolatod, akkor azt nem érdemes ábrándokért eldobni, ugyanis kapcsolatban is meg lehet ám valósítani az ábrándokat!

(Pl. szegény Erőss Zsolttal is mászott a neje...)

2014. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
22 éves egyetemista.Ráadásul ő ide tartozik.Nem akarom elrángatni és egyedül jobb.Sok nővel voltam már így.De őt nem akarom megbántani.Nem előle menekülöm.Csak vele sincs meg az ami kéne.
2014. jan. 3. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!