Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom megértetni vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom megértetni vele, hogy nem ő a hibás és előbb utóbb úgy is elmegyek?

Figyelt kérdés

27 éves lényegében csavargó férfi vagyok.20 éves koromban mentem el otthonról.Apám meghalt így csak egy idősebb testvérem maradt.Nem találtam a helyem sehol se.Így fogtam magam elköltöztem másik városba,rá egy évre Lengyelországba és ott kezdődött minden.Ott megismertem egy nőt vele bő 3-4 hónapig voltam együtt majd közölte,hogy van valakije és menjek el.

El is mentem.Sokat voltam egyedül.Volt,hogy hegyekben éltem egy hónapig senkivel se beszéltem.Tudom nem vagyok teljesen épelméjű de élveztem.Úgy békés csöndes volt minden.

Már több mint fél éve itthon vagyok és kapcsolatban vagyok egy fiatal nővel.De már úgy érzem,hogy semmi nem köt ide,hogy mennem kell tovább.Közöltem is vele,hogy megtudjuk beszélni.De magát okolja,hogy nem elég jó stb..Pedig csak én vagyok ilyen hülye és barom.

De nem érti meg.Nem szeretném,hogy rossz legyen neki.Mit tudnék még tenni?


2014. jan. 3. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akkor ezt mondd. Ne szépítgesd a dolgot, hogy minden ok vele, mert nincs minden ok vele, nem nyújtja azt, amire vágysz. Hidd el, sokkal egyenesebb - és ezzel lehet mit kezdeni - ha elmondod, hogy nem jó neked ebben a kapcsolatban, mintha ilyen "nincs veled semmi gond, de én ilyen vagyok" dumával jössz.

Egyébként volt már életedben hosszabb (min. egy év) kapcsolatod?

2014. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki mindent.Azt is amit itt írtam,de magát hibáztatja.

Leghosszabb kapcsolatom olyan 7 hónap körül lehet.

2014. jan. 3. 21:11
 13/16 anonim ***** válasza:

Nos, akkor ez mégiscsak valamiféle kötődési problémára vall részedről. (Tapasztalatból írom, én is kötődéi problémás vagyok, vagyis remélhetőleg már csak voltam.)

És egy kötődési problémást soha nem fog megérteni a másik fél (utólag azt mondom, nem is lehet megérteni...)

2014. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Lehet.

De én azt szeretném,hogy neki ne legyen annyira rossz.Hogy velem mi lesz az annyira nem érdekel.

2014. jan. 3. 22:18
 15/16 anonim ***** válasza:
Neki mindenképpen rossz, ha elhagyod. Pont. Nem tudsz olyan mondani, vagy tenni, hogy ne legyen rossz.
2014. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Neki pont azért lesz rossz, mert értelmes magyarázat nélkül itt hagyod. Mert az, hogy nem ő a hibás minden, csak nem értelmes magyarázat. És a kettőtök között lévő erős kötelék miatt lesz iszonyú kínszenvedés a lánynak az első pár hét, hónap. Mellesleg megértem a lányt, de mondom, én is éltem át hasonlót, és senkinek nem kívánom.
2014. jan. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!