Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért jó neki? Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért jó neki? Hogy tudnám leállítani?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm állandóan fake profilokat gyárt Facebookon, és azokkal zaklatja a fiúkat, akik nem akartak összejönni vele. Ez miért jó? Szerintem felesleges. Ettől nem lesz jobb semmi sem.

Ráadásul rám szokta fogni, hogy én csinálom a profilokat, holott én aztán nem veszek részt ilyen szemétkedésekben... -,-



2014. jan. 4. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
az a csaj dilis,ha nem tudod lebeszélni róla hogy hagyja abba akkor ne beszélj vele többet
2014. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld vele megbeszélni, miért jó ez most neki, és miért épp rád keni. Aztán kérd meg, hogy hagyja abba. Ha folytatja, akkor ne foglalkozz vele, amíg ezt csinálja.
2014. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Húzz zsákot a fejére, és jól rugdosd meg. Nála a szó nem használ, úgy látszik.
2014. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Catfish :D
2014. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!