Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek miníg jól esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek miníg jól esik a dicséret? Mire szerettek legjobban dicséretet kapni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

mindenkinek jól esik:D amúgy az alakomra:) nem az, hogy vékony, hanem hogy izmos, mert sokat vesződtem vele:D

a "szép vagy"-ot meg gyakran kapom már kezd sablonos lenni.

2014. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en legjobban az osztalyfonoki dicseretet szeretem
2014. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ismerősök dicsérnek akkor azt elhiszem valamilyen szintig, mert ők jobban ismernek mint egy idegen. Viszont azzal aki a 3. találkozón elnyög egy ilyet, hogy "te vagy a legszebb és legcsodálatosabb" ... olyan felszínesnek érzem, hogy szabadulni akarok a helyzetből.
2014. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Arc, mosoly. Ha a magasságomnak aranyosan bókol (alacsony vagyok), az is jól esik.

De egy sima szép vagy ma, jól nézel ki is jól esik ALKALMANKÉNT, ha meg nap mint nap ez áll fent, akkor elég, ha a szeme beszél és csillog… :D

L18

2014. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én szeretem ha a szememet, és a kreativitásomat, és a hajamat dícsérik
2014. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!