Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy szinte letámadtatok egy fiút mert annyira kellett nektek?

Figyelt kérdés
mármint rámásztatok úgy, hogy védekezni se tudjon, és ez után nem hajtott el?
2014. jan. 4. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ennyire kétségbeesett valaki azt megérzi a srác és tudja h megdugható :) szóval hajrá
2014. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, még azért nem vesztettem el a tartásom...
2014. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csúnya vagy, továbbra is el fognak zavarni, mindegy, milyen erőszakos vagy. Rám egyszer rámmászott egy dagadt kis gömböc, de rendesen "lefogott", meg minden. Meg akart csókolni. Nagyon gyorsan felültettem a bárpultra, és halkan megmondtam neki, hogy soha az életben nem teszi be a nyelvét a számba, én meg a brokit az övébe. Erre leállt.


Szvsz nem szexi egyáltalán ez a nyomulósdi. Udvarolgatni nem bunkómód kell.

2014. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A párommal előfordult, miután egy hét után hazaértem. Szabályosan megerőszakoltam :D És nagyon örült neki :D:D:D
2014. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
olyanra akivel már egy ideje "kavartunk" igen.nem hajtott el,tetszettem neki,egy ideje már udvarolgatott.egy idő után nem bírtam tovább.:DD
2014. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
# 4 Ez jó lehetett :)
2014. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!