Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek, hogy olyan emberbe szerettetek bele, akibe nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Én most ebben a helyzetben vagyok és nagyon rossz. Az a baj, hogy nem tartom magam romantikus típusnak, de most nagyon szerelmes vagyok és az életemet odaadnám érte. Szerintetek mit tegyek? Egyébként történeteket is várok, hogy ti hogy döntöttetek ilyen esetben és utólag mennyire fájt a dolog.
2013. dec. 23. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát nálam is ez van, meg annál is aki felé érzem.
2013. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem is egyszer :(

Én nem csináltam semmit.

2013. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hagyjál már az ilyen kérdésekkel.

Menjél ki hógolyózni.

2013. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Értem. Egyébként én olyan buta libának érzem magam, hogy beleszerettem, dehát nem lehet az érzéseket irányítani.
2013. dec. 23. 15:12
 5/17 A kérdező kommentje:
Princess, nincs kedvem hógolyózni. Egyébként meg, ha nem tetszik, akkor ne válaszolj rá. :D
2013. dec. 23. 15:14
 6/17 anonim válasza:
elég sokszor sajnos :S
2013. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, csak ilyen volt eddig. F
2013. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen. Régen mikor kövér voltam beleszerettem tiniként egy srácba. Esélytelen volt a dolog. De megpróbáltam. Elutasított. Évekkel később és 50 kiló felesleg nélkül ismét összetalálkoztunk, de akkor én már rég túlléptem rajta. Akkor viszont ő loholt utánam.


Nem lett az egészből semmi. Sajnos érzéseink eltérő időben jelentkeztek. És amúgy sem álltunk egy szinten soha.

2013. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

történt


elmúlik

2013. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen,de szerencsére időben rájöttem,hogy ő mást sem akar (szerintem),csak meg dugni.Én meg nem alacsonyodom le,hogy az alkalmi dugó partnere legyek.Nekem is rossz érzés,mert eléggé meg kedveltem,de ez van:(
2013. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!