Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknak miért jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak miért jönnek be a giliszták? Mi tetszik nekik bennük? (kép)

Figyelt kérdés

Szerintem semmi férfias nincs bennük :D A pofám szakad le, mikor meglátok egy egy jó csajt ilyenekkel járkálni...

Őszintén... Ezek:

[link]

[link]


Férfiasabbak mint ezek?:

[link]


A fenti kettő egy pincsit nem tudna lecsapni... azok mellet hogy érezheti egy "nő" biztonságba magát ? Azok biztos nem fogják felvinni a padlásra az 50kg-s cukros zsákot :D

A lenti 2 fazon lehet hogy egy kicsit mackos, de legalább férfinak néznek ki...



2014. jan. 4. 16:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az alsó kettő miért lenne férfiasabb? A spanyol beütésűnek férfi mellei vannak:D Tisztán látszik, hogy tohonya.
2014. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Galaxis. ***** válasza:
Remélem nincs igazad mert most vettem meg egy zsák tömegnövelőt, fehérjével meg minden szart :D
2014. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

XD..

Kinek mi jön be..

Nekem például az első... Még akkor is ha giliszta.

Inkább megvédem én őt, de olyannal vagyok aki tetszik :D

2014. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ember mitől kell megvédeni ez nem a középkor amgy meg olyan nincs hogy férfias és nem is csorog rajta a zsir?? ha már mi férfiak elvárjuk hogy a nőnek se legyen kicsi melle arányos teste legyen szép araca és még belsőre is stimeljen
2014. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
értjük kérdező:D dagadt vagy és nincs csajod.
2014. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a gilisztákat, az első képen ráadásul egy kisfiú van. De a második képen lévő pasi teljesen átlagos.

A harmadik képen lévő pasik viszont nem férfiasak, csak dagik. Nem ettől lesz valaki férfias.

2014. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Azért nem raktam sportos pasikat, mert azok minden csajnak bejönnek :D


Mitől kell megvédjen ?

Én egy csendes kis városba élek, mégis minden évbe történik 8-10 nagyobb verekedés, vagy lopás az utcán. Volt olyan hogy 3 cigány kirabolt 2 fiatalabb srácot. Nah most nem tudom, de én tuti nem adtam volna oda nekik a mobilom, meg a tárcám... De mondjuk ahogy én nézek ki, szerintem nem is merték volna megpróbálni, hogy elvegyék :D Főleg ha nem egyedül lettem volna...

2014. jan. 4. 16:58
 8/17 anonim ***** válasza:

genetika alapján diszkriminálni nem fogok senkit. Főleg, mert én is magas fokú diszkriminációt igénylek a hízékony alkatommal.


Első barátom sportoló volt és ő genetikailag nem volt egy nagydarab ember, én szélesebb voltam nála, de a 120 kilós barátnőmet a hátán elcipelte a házáig.


És ugyanúgy nem fogok senkit a vékonyságáért megbélyegezni, ahogy a kövérségért sem.

2014. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Tudod, erre az esetre ott a pince...Lefelé könnyebb vinni, mint felfelé.

Kinek, mi tetszik. A mai világban már inkább ez az "elfogadott" nem a "férfias" kinézet...

2014. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem pont Robert Pattinson a legtökéletesebb példa hogy milyen típusú/alkatú pasik jönnek be.:) Imádom, egyáltalán nem giliszta mert magas és széles a háta is.:3
2014. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!