Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen álmaitok pasija/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen álmaitok pasija/csaja? Minkét nem válaszát várom!

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1001 ilyen kérdés volt.
2014. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nincs
2014. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1. pont: Tud helyesen írni.
2014. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hosszú, göndör barna haj, barna szemek, átlagos, talán soványabb testalkat, szép mosoly.


Megértő, hűséges, őszinte, kedves, satöbbi. Ja és legyen egyéniségi, ne egy plázacica tömegtermék legyen, egyezzenek a tervein többnyire meg ilyenek.


Van is egy konkrét kiszemeltem. Számomra egy földre szállt angyal. Sokak szerint meg átlagos, de, ha így nézem, sose a szép lányok tetszettek.

2014. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A volt csajom dorottya. Még most is szeretem.ő egyszerúen tökéletes.de mással jár. Basszus miért kellettt felhoznod. Hiányzik. Van hogy teccik egy lány, de én tényleg szerelmes vagyok belé
2014. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szinkronúszó nő. Ilyesmi az álmom...
2014. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pont olyan,mint a barátnőm :)


Kedves,aranyos,bújós,nem csak akkor add,ha előtte kapott,hanem magától is,odaadó,jó humorú,ha cinkelem,akkor nem csak tűri,de vissza is vág,plusz pont annyira perverz,amennyire csak kell.

Külsőre meg...sose hittem volna,hogy esélyem lehet egy ilyen lánynál.

2014. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a nevét nem írom le, mert a végén még idetéved..

olyan magas, mint én, nagyon okos, kedves, férfias, figyelmes, udvarias, jó humorú, olyan édes barna haja van és zöld szemei, finom illata, egyszóval tökéletes

de már soha nem lesz az enyém :(

2014. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mint a barátom :)


Hosszú barna haj (neki vállig ér, de növeszti), kis szakáll, férfias karakteres arc, kék szemek, rosszfiús mosoly átlagos testalkat


mindig is zenész sráccal szerettem volna járni, hát most van egy egész ismert metal zenészem :D


Jellemre: Nem ismerek nála jobb embert :)

2014. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

bocsi spanyol festék,és a legutolsónak aki válaszolt :(

akik pedig leírták,azoknak köszönöm :) és azoknak előre is köszönöm,akik csak válaszolni fognak :D

2014. jan. 5. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!