Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondol ilyenkor egy pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol ilyenkor egy pasi?

Figyelt kérdés

Egy buliba egy kissé mélyebben dekoltált felsőt vettem fel. Tudni kell, hogy nem vagyok olyan lány aki könnyen kapható, csendes, visszafogott vagyok, nem is szoktam ilyen merész ruhadarabokat választani, de ez a felső nagyon megtetszett.


A buliban a társaságommal (aki közé a srác is tartozik) leültünk egy asztalhoz, és a srác a velem szembe lévő oldalon ült. Többször is észrevettem, hogy a dekoltázsomat nézi, majd a szemebe nézett és utána gyorsan másfelé figyelt.


Mit gondolhat? Már csak azért, mert én alapból nem szoktam így öltözni, nem is vagyok olyan lány hanem talán inkább túl a másik véglet, az a félős, csendes kiscsaj. Nem gondolja azt, hogy valójában olyan vagyok aki ki van éhezve már, de annyira szerencsétlen, hogy nem tud összeszedni egy pasit?


17/L


2014. jan. 5. 01:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
***Ú báááz' milyen jó csöcsök***
2014. jan. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ciciszexre gondolt.
2014. jan. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Sóhaj* Hogy lehetnek egyesek ennyire hülyék? Nem egyértelmű mire gondol?
2014. jan. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Változó, hogy mit gondolunk. Engem általában rohadtul idegesít, mert te lennél legjobban megsértődve, ha pofátlanul bámulnám a melledet, de azért kipakolod a húst az orrom elé. Amúgy meglehetősen nagy bunkóságnak tartom pont emiatt, a túlzottan kivágott felsőt. Mert zavar.
2014. jan. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Tetszett neki, amit látott. Szokta vonzani az ilyen a férfiak tekintetét, hiszen - többnyire - erre vagyunk beprogramozva. Ha csendesebb lány vagy, akkor javaslom, hogy ne hordj ilyen ruhákat, mert sokunknak csak egy éjszakára fogsz kelleni. Sok lánynak nincs ezzel baja, de gondolom azt akartad sugallni, hogy te nem ilyen vagy. De hogy igazat is adjak a fentebb szólóknak: sok férfi nem szereti az egy éjszakás dolgokat, de ha jó adottságaid vannak, akkor nekik is tetszeni fog a látvány - és ezzel zavarod őket.

Remélem segítettem.

2014. jan. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bármire. Akinek van melle, annak bámulják. Akinek nincs, annak is. Bármire gondolhatott közben. A fiúk kivétel nélkül bámulják a női melleket.


Szóval semmi mély gondolatot ne várj. Kb annyi lehetett neki, hogy: 'Hmm, mellek'

Aztán meg: 'Hmm, ezt megnézem még egyszer'

2014. jan. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=U2Wy5WBnphg

ezentúl bárki a melled nézi jusson eszedbe!

2014. jan. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem hiszem hogy ilyen mély elmefuttatások megfordultak volna a fejében. Mivel nem szoktál így öltözködni még nem láthatott így. Amikor most odanézett tetszett neki, megragadt a szeme majd észrevette hogy látod hová néz és Ő érezte magát zavarban hidd el. :) Valahogy így tudtam elképzelni leírás alapján.
2014. jan. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!