Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha azt mondja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha azt mondja az exét szereti?

Figyelt kérdés

Van egy pasi a suliban (19), flörtnél több nem volt köztünk, vagyis nem beszéltünk soha. Aztán ismerősök lettünk Facebook-on. Beszélgettünk.. Elmondta, hogy biztos észre vettem mennyire "szimpatizál" velem, nagyon vonzódik hozzám és bejövök neki. Mondtam, hogy én is így vagyok vele. Aztán olyanokat írt, hogy sokat gondol rám, viszont van egy csaj, akit mindennél jobban szeretett, és nem igazán van túl rajta. És tudja, hogy nincs esélye már nála, de reménykedik..

Megértem.. Én is pár hónapja vagyok túl egy komoly kapcsolaton, tudom milyen nehéz. Kicsit vigasztalgattam, elmondta, hogy nagyon zárkózott ilyen téren, mert amúgy egy nagy szájú "macsós" pasi. Aztán mondta, hogy mennyire normális csaj vagyok és nem akar megbántani, se kihasználni, de egyenlőre nem lehet köztünk komolyabb kapcsolat.

És, hogy ne beszéljünk könnyebb lenne mindkettőnknek, mert nem akar belém szeretni és engem se akar magába bolondítani, mert még mást szeret, higgyem el, hogyha nem szeretné azt a csajt, nem gondolkozna rajta... Én elfogadtam, tiszteletben tartom, de nekem nagyon kell ő! Szeretném, ha megismerne, de nem akarok a nyakába lógni.



Mit tudnék tenni?

Azt elmondta, hogy más lányoknál keresi a javulást,vagyis szexel másokkal, de engem nem akar kihasználni.

Lesz ez máshogy? Vagy felejtsem el?


2014. jan. 5. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ez mind attól függ, h neked mekkora a tűrőképességed, hol húzod meg a határt, amit elérve nem vagy hajlandó várni tovább, vagy részt venni ebben a szituációban. szóval szerintem ez mind azon múlik, hogy számodra ebben a helyzetben mi az, ami nem válik kárára a (lelki) egészségednek. az is fontos, hogy ne lépj magaddal túl egy olyan pontot, ami az esetleges későbbi szerelmi kapcsolatotokra is rossz hatással lehet: pl. sokáig vársz rá, elmondja, hogy szexel ezzel, szexel azzal, még szereti az exét, de téged nem akar hülyíteni. Ő kiéli magát, begyógyulnak a sebek, te pedig "megbetetgszel" és lerongyolódsz azidő alatt, még őra vársz és minden fene baját meghallgatod, és még vigasztalod is, meg pártját fogod. Ez visszaüthet neked. Mert akkor az lesz, hogy a kapcsolatotokban ő lesz a gyógyult fél, te meg aki tönkretette magát a másik emberért. Ha így lépsz bele egy kapcsolatba, csak gyűlölködés lesz a részedről. Szóval szerintem mérlegelj, hogy mit szeretnél, hogyan szeretnéd. Ha kell a pasi, azt is mérlegeld, hogy addig milyen intenzív beszédviszonyban legyetek, stb. Vagy csak bízd az egészet az életre. Az is egy opció, hogy hanyagoljátok egymást, és amikor már túl van a dolgain, sőt, te is "elfelejtetted" őt, az élet újra összehozhat titeket. De ez persze attól is függ, hogy állsz az ilyen dolgokkal. Nekem néha bejött. 22f
2014. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy mégse jössz be neki, vagy egy rendes srác, aki valóban nem akar kihasználni. Legyetek barátok (ha birod érzelmileg h közben másokkal van), aztán lehet kialakul. De ne nyomulj rá, azt nem szeretik.
2014. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez a bízd az életre dolog érthetőbb, ha úgy mondom, hogy engedd meg az életnek, hogy úgy intézze a dolgot, ahogy neki jól esik. ha engedéssel, bizalommal állsz ahhoz, hogy úgyis akkor fogtok összejönni, és úgy, ahogy a legjobb lesz, teret engedsz tulajdonképpen valami pozitív és bensőségesnek. aminek az eredménye szintén valami pozitív lesz. ha meg akarod erőszakolni a viszonyt, és úgy alakítod ki, lehet tényleg összejöttök, de a viszony is olyan lehet. azért mondom, te ismered magadat, meg te érted a saját életed törvényszerűségeit, ha szeretetet szeretnél, engedd meg magadnak azt, úgy, ahogy az kínálja magát, és ne úgy, ahogy az elképzeléseidet kielégítve meg tudsz érte verekedni...
2014. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! Sokat segítettél! :)
2014. jan. 5. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit, próbáltam objektíven kezelni a dolgot, te is tedd. az egészséges célt az egészséges út szülheti csak.
2014. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!