Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nekem kell annak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nekem kell annak nem kellek (vagy csak szexre). De szinte mindig. Mit szúrok el?

Figyelt kérdés

Aki nekem nem kell azt alig bírom lerázni,volt hogy 2 randi után megmondtam, hogy nekem ennyi elég volt és utána hónapokkal is írt üzenetet a pasi...

Viszont aki tetszik, az szexen kívül nem akar mást, sőt még ennek is örülök, hogy egyáltalán szexet akar (mert mostanában nem jut sok). Ezt érzik meg?


Most volt egy egyéjszakás kalandom, utána még az nap írt is a srác facebookon, és mondtam neki hogy majd még ismételjünk ,azt mondta benne van. De mi van, ha ő sem fog írni? Most én írjak neki, ha mégse keres majd?


A másik meg, hogy már nem tudom elválasztani a kapcsolatot a szextől. Pl vele többet is eltudnék képzelni mégse azt mondta, hogy randizzunk (ahogy kellett volna) hanem, hogy szexeljünk, mert félek, hogy a randitól megijed.


Akikkel szexkapcsolatom volt direkt, egy szóval sem mondtam, hogy én esetleg többet akarok, nehogymár én is egy legyek a sok csaj közül akikkel

"tökjókat szexeltek aztán a csaj többet akart..." alapon, ezért úgy csinálok mintha nekem is ez teljes mértékben megfelelne (Hozzáteszem, van amikor meg is felel, nem mindenkitől akartam többet)


Mit csináljak?


2014. jan. 5. 13:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne náladnál sokkal jobb pasikat akarja összeszedni hanem találd meg a helyed és ne csak a külsőt nézd F23
2014. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy nem jobbak nálam. Ha mondhatok ilyet, nagyon jól nézek ki. Ezzel nincs baj.
2014. jan. 5. 13:21
 3/34 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy normális kapcsolatra vágysz. Ha lekoccol, akkor meg ne sajnáld, úgyis lesz olyan, aki melletted marad :)
2014. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
A személyiségemmel lehet a baj. Elég zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg .Igen, akkor hogy tudok szexelni ? - Az más...lelkileg értem. Aki nálam butább azt taszítónak találom, viszont aki okos attól meg elmegy az önbizalmam, hogy lehet nem vagyok elég jó neki.
2014. jan. 5. 13:23
 5/34 anonim ***** válasza:
mindenkivel összefekszel? úgy nehéz
2014. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Te hol olvastad, hogy MINDENKIVEL összefekszem ? Csakis olyannal fekszem össze aki nekem nagyon tetszik. Nem mindenkivel -.- Ja értem, ha egy lány lefekszik kapcsolat nélkül azzal aki tetszik neki, akkor már ri.anc.(de azért a pasiknak szabad) Vágom. Igy tényleg nehéz.


De mindegy a lényeg, hogy már eljutottam addig a pontig, hogy annyira félek a visszautasítástól, meg hogy olyan leszek mint a "többi", hogy inkább megpróbálok megelégedni a szexel és várom, hogy a srác akarjon többet. Soha nem mernék kapcsolatot kezdeményezni.

2014. jan. 5. 13:26
 7/34 anonim ***** válasza:

Miért menne el az önbizalmad? Azt mondod, nagyon jól nézel ki. Hidd el, egy pasinak van szeme, és örülne,

ha bomba barátnője lenne.. Persze nem a visszahúzódó

(többnyire ide postoló) egyénekről beszélek, akik ha

meglátnak egy csinos nőt, már megfutamodnak..

2014. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
A lányoknak is szabad, éppen ezeket szokás ribinek hívni.
2014. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Úgy érzem egy jó külső kevés. Amúgyis a jó pasiknak általában átlagos barátnőjük van. Nyilván azért mert ők tényleg a bensőjükkel fogták meg.
2014. jan. 5. 13:28
 10/34 anonim ***** válasza:

De ha úgy állsz hozzá, hogy neked nem sikerül.. akkor

nem is fog. Most az átlagos barátnő alatt mit értesz?

Persze, a belső fontos(abb számomra, mint a külső),

de ne félj kapcsolatot kezdeményezni :)

2014. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!