Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nekem kell annak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nekem kell annak nem kellek (vagy csak szexre). De szinte mindig. Mit szúrok el?

Figyelt kérdés

Aki nekem nem kell azt alig bírom lerázni,volt hogy 2 randi után megmondtam, hogy nekem ennyi elég volt és utána hónapokkal is írt üzenetet a pasi...

Viszont aki tetszik, az szexen kívül nem akar mást, sőt még ennek is örülök, hogy egyáltalán szexet akar (mert mostanában nem jut sok). Ezt érzik meg?


Most volt egy egyéjszakás kalandom, utána még az nap írt is a srác facebookon, és mondtam neki hogy majd még ismételjünk ,azt mondta benne van. De mi van, ha ő sem fog írni? Most én írjak neki, ha mégse keres majd?


A másik meg, hogy már nem tudom elválasztani a kapcsolatot a szextől. Pl vele többet is eltudnék képzelni mégse azt mondta, hogy randizzunk (ahogy kellett volna) hanem, hogy szexeljünk, mert félek, hogy a randitól megijed.


Akikkel szexkapcsolatom volt direkt, egy szóval sem mondtam, hogy én esetleg többet akarok, nehogymár én is egy legyek a sok csaj közül akikkel

"tökjókat szexeltek aztán a csaj többet akart..." alapon, ezért úgy csinálok mintha nekem is ez teljes mértékben megfelelne (Hozzáteszem, van amikor meg is felel, nem mindenkitől akartam többet)


Mit csináljak?


2014. jan. 5. 13:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Kérdező!


1) Te nagyon ostoba lehetsz.

2) Küldj már képet, hogy mi az a kiba@ szott szép, amilyen állítólag vagy

3) Rengeteg nővel volt 1 éjszakás kalandom, de eggyel sem jártam volna. Tárgyként kezeltem őket. Dugni jók voltak, meg be is voltam rúgva többnyire, de másra nem. Volt olyan, aki bitangjól nézett ki, és jól is szopott, de mégsem kellett, mert nem erre a célra kerestem őket. Az egy éjszakás az egy éjszakás, nem egy éjszaka plusz grátisz. Max kúrópartnernek lenne jó, de gondolom te felébredsz másnap, aztán már elkezded lökni a nyál dumát, h mennyire jó volt, stb. Nem tudod a helyén kezelni a dolgot.

4) A barátnőmmel úgy jöttem össze, hogy végig randiztunk 3 hónapot és vártunk a szexszel még pár hetet, miután összejöttünk, pedig szeretem a szexet, jól is tudok szexelni, fel is izgattam folyamatosan, de úgy gondoltam, hogy előbb megismerem.


Esélyed nem lesz így normális csávót találni cicafej.

2014. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

1)

-Hát még te, ha ismeretlenül ezt így kitudod jelenteni.


2)

-Küldd neked a halál képet, nem kell a te véleményed ahhoz, hogy tisztában legyek a külső adottságaimmal.


3)

-Ezzel is elárultad magad, hogy mekkora egy kritikán aluli gyökér vagy és mennyire nagyra tartod magad. A nő az szerinted egy utolsó lotyó azért mert lefekszik veled és ezért innentől kezdve fabatkát sem ér, viszont magadról nyilván nem ez a véleményed, holott ugyanazt csinálod...Hogy is van ez ?

Egyébként ha tudnál szöveget értelmezni, akkor látnád, hogy nem , nem lököm a dumát, pont ezért mert ekkora seg.fejek is léteznek mint te, hogy aki "löki a dumát" az már egy utolsó szánalmas nyomorult a szemetekben. És én nem akarom, hogy egy magadfajta buta pöts, így gondolkodjon rólam.


4) A barátnőmmel úgy jöttem össze, hogy végig randiztunk 3 hónapot és vártunk a szexszel még pár hetet, miután összejöttünk, pedig szeretem a szexet, jól is tudok szexelni, fel is izgattam folyamatosan, de úgy gondoltam, hogy előbb megismerem.


Undorító ez a felfogás. És akkor szerinted a te barátnőd sokkal többet ér mint azok a lányok akiket elsőre megfektettél? Akkor nem gondolod, hogy nálad is sokkal többet ér ? Hol itt a logika?



Esélyed nem lesz így normális csávót találni cicafej.


Nem baj, az ilyenek véleményére egy kicsit sem adok mert látszik, hogy az EQ-d a béka segge alatt van...Gondolom "normális csávó" alatt a hozzád hasonlókat érted, úgyhogy ne aggódj nekem nem is kell "normális csávó" . Nekem egy érett férfi kell, aki értékeli, hogyha a nő nem játssza 3 hónapon keresztül a szűzkislány, hanem felnőtt módjára tudja mit akar és nem hülyíti a másikat.(Én is eltudnám játszani a szende szüzet, a "jaj ne feküdjünk le, azt akarom hogy tisztelj" féle nőt...de miért csapnám be a másikat? Egy férfi egyenjogúként kezeli a nőket..nem pedig tárgyként ;)

2014. jan. 5. 16:59
 23/34 A kérdező kommentje:

Hányok tőled... Hihetetlen, hogy hogy létezhetnek ennyire nyomorult férgek a földön mint amilyen te vagy. Sajnálom szegény lányokat akik alád feküdtek. Undorító paraszt.


Mellesleg engem ne azért tiszteljen egy pasi, hogy 3 hónapon keresztül kellett fűznie, hanem a személyem miatt.

2014. jan. 5. 17:02
 24/34 A kérdező kommentje:

Ezt most a többi , normális válaszolónak:


Na látjátok itt a tökéletes példa, hogy milyen emberek léteznek akik férfinak merik nevezni magukat. Ezért nem mutatom én ki az akaratomat,(hogy többet akarok) és az esetleges érzéseimet, ezért nyomom el és csinálok úgy mintha ez okés lenne még akkor ha nem..


"de gondolom te felébredsz másnap, aztán már elkezded lökni a nyál dumát, h mennyire jó volt, stb."


Mert ki a franc akar ebbe a kategóriába tartozni ?

2014. jan. 5. 17:16
 25/34 anonim ***** válasza:

ne sírj!

normális férfihoz normálisan kell viselkedned. lehet randiból szex, de buliból megdugott nőből nehezen lesz partner

2014. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy nem mindenki gondolkodik így ;) Tapasztalat.
2014. jan. 5. 17:23
 27/34 A kérdező kommentje:
Szerintem a szex teljesen normális viselkedés. Vagy ezt mégis hogyan értetted? Szóval a pasi az normális hogyha buli után lefekszik egy csajjal, de a csajtól ez már nem normális viselkedés. Elég nagy gondod vannak a felfogásoddal.
2014. jan. 5. 17:24
 28/34 anonim ***** válasza:
fogyatékos vagy? a randi az randi. egy piás cumizó nő nem való kapcsolatra.
2014. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
neked van gondod, ne kérdezz ha nem érdekel a válasz.
2014. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Sem csajtól, sem pasitól nem normális. Vagy ha szerinted igen, akkor fogadd el, hogy r.banc vagy. Normális nő nem mászik csak úgy rá bárkire, mert ő éppen kancás.
2014. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!