Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy kellene kezelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemethhedi kérdése:

Ezt hogy kellene kezelni?

Figyelt kérdés
(Lehet, hogy ezt a kérdést nem ebbe a kategóriába kellett volna tennem, de mostmár mindegy.) A lényeg, hogy még a suli utolsó két hetében volt nálunk karácsonyozás.Mielőtt megtörtént ez az ünnepség, az ajándékozóm haverja odajött hozzám azzal, hogy különleges személytől kapok ajándékot.Ekkor kicsit kibborultam (végülis jogosan).Az ünnepség utáni napon az ajándékozóm haverjai mondták nekem, hogy az illető szerelmes belém.Most pedig mindig feltűnik, ha rám néz, megszólít.Nem tudom, hogy hogyan kellene vele szemben viselkedni.Tudnátok segíteni?

2014. jan. 5. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt esetleg leírhatnád, hogy te hogy állsz hozzá. Ha tetszik neked, nyilván nem ugyanazt fogjuk tanácsolni, mint ha ki nem állhatod.
2014. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem ő nem nagyon jön be, de úgy sem szeretnék vielkedni, hogy megbántsam.
2014. jan. 5. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor az a legegyszerűbb, ha a haverjainak mondod meg, hogy neked nem tetszik. Ők majd tálalják elviselhetően a dolgot.
2014. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!