Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Palvin Barbi már általános és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palvin Barbi már általános és középiskolában is szép lehetett? Van itt volt osztálytársa, aki mesélne erről?

Figyelt kérdés

#magyar #modell #Palvin Barbara #Barbi #nemzetközi kifutó
2014. jan. 5. 18:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Állítólag érettségizett. De azért manapság egy érettségit összehozni nem kell nagy zseninek lenni.
2014. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy suliba jártam vele, egy vagy két évfolyammal volt alattam, meg énekkaron voltunk mind a ketten. Nem figyeltem rá, ugyan olyan volt, mint bárki más, akkor még kezdő volt. Tényleg tök átlagos, csinos, de átlagos, és nem rémlik, hogy beképzelt lett volna, meg túl népszerű se volt. Viszont nagyon szép hangja van. Az iskola alatt pedig végig a Kristóffal volt, egyáltalán nem mondanám rá, hogy ri_banc. Az, hogy azóta megváltozott, teljesen természetes.
2014. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
63%
Nem fejeztbe be a gimnáziumot (egy érettségije se sikerült). Mondjuk nem csoda, alig járt be iskolába.
2014. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nincs érettségije se :O Azta!Kemény
2014. márc. 14. 20:13
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én általános iskolában voltam az osztálytársa,teljesen átlagos volt.Kicsit csendes,és tényleg nem volt egy éltanuló.Nem sokat beszélgettem vele,megvolt a 3-4 főből álló barátnői társasága,velük volt mindig.Pasija talán csak 8.végére lett először.Szerintem nem volt r..anc,legalábbis akkor biztos.És írtátok,hogy csinos,akkoriba eléggé elől deszka,hátul léc volt.
2014. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!