Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim smárolt az lb-mmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim smárolt az lb-mmel egy buliban. Megbocsájtsak?

Figyelt kérdés
Sokat ittak, és azt mondják, hogy nem jelentett semmit. Nagyon megbánták a barátom azóta minden nap bocsánatot kér, és virágokat küld. Én nem voltam ott a buliban, de elmesélték, hogy mi történt és hogy nagyon sajnálják, Mondtam, hogy időt kérek... Mit csináljak??
2014. jan. 5. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Azt csinálsz amit akarsz. De ha legközelebb nem csak smárol valakivel, akkor ne írj ki újabb kérdést.
2014. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmit se jelentő csók...

Dobd, amint teheted.

2014. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy szent lány, de eszembe nem jutna a legjobb barátnőm pasijaval smarolni, akármilyen részegek is vagyunk..
2014. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor még nem volt barátom velem is volt, h csak úgy smároltam valakivel... semmit jelentő csók nem?
2014. jan. 5. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Csinalj amit akarsz, mert a mai vilagban minden buliban massal csokolozik, massal fekszik le a fiatalsag nagyresze, de ne feledd, hogyha ez eygszer megtortent es szereti a piat meg a bulikat tobbszor is megtortenhet. Ezt te kell eldontsd. Amugy ok mondtak el, hogy mi a helyzet, te jottel ra vagy valaki mastol tudod?
2014. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ők vagyis a barátom
2014. jan. 5. 21:27
 7/7 felelős0102 ***** válasza:

szep kis legjobb baratno :D amugy a reszegseg nem ok a megcsalasra! gondolj arra, hoggyha egyszer megtettek, miert ne tennek meg

megegyszer?! lehet, hogy megbantak, de ettol fuggeltenul meg megtettek.. allitolag mindenki megerdemel egy masodik eselyt, tehat ha tudsz, bocsass meg nekik.. en szivem szerint azt tanacsolnam, hogy szakits a fiuval, a lannyal pedig vessz ossze, hiszen nem erdemelnek meg teged.. de nem nekem kell dontenem :) rajtad all, hogy megtudsz-e bocsajtani nekik, es tudsz-e ujra bizni bennuk! 15/L

2014. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!