Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jön be nektek, ha egy srác fanyar humorú, néha (ön) ironikus, kicsit "távolságtartó" (vagy annak tűnik)?

Figyelt kérdés
Elsősorban huszonéves lányok válaszát várnám. Nem vagyok a társaság középpontja, de nem is vagyok kuka. Szoktam poénkodni, de legtöbbször inkább fanyar a humorom, időnként szinte a cinizmussal határos, és kicsit "titokzatos" vagyok, nehezen engedek közel magamhoz bárkit is. Szóval pl. társaságban is látszik/"érződik" a viselkedésemen, hogy nem vagyok az az első szóra mindenkinek a nyakába ugró típus, inkább visszafogottabb és picit "kimértebb" vagyok, vagy legalábbis sokak számára tűnhet így, valójában viszont ez inkább valamiféle "páncél". Lányok, a ti szemetekben milyen lenne egy ilyen srác?

2014. jan. 5. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
18%
Begyepesedett és a világfájdalmas
2014. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen vagyok lányban, szóval vonz. Éljen a cinizmus;)
2014. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!