Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan oldjam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és hát jobban meg szeretnék vele ismerkedni de mivel nincsen olyan hely ahol találkoznánk az interneten meg nem olyan jó beszélgetni, de mikor elhívnám valahova nemet mond (mondjuk így hirtelenjébe én is lehet nemet mondanék). Közös barátaink is a csak a 3 évvel ezelőtti osztálytársak. Az lenne a jó ha úgy találkoznánk hogy nem kettesben hanem olyan helyen ahol több ember van (most nem ilyenre gondolok hogy buszpályaudvar vagy étterem mivel nem randira hívom csak ismerkedni). Az lenne a jó valami nyaralás vagy kirándulásfélén találkoznánk. A legfőbb gond viszont az hogy ő tudja hogy én hogy vagyok vele:/ pedig még alig beszéltünk valamit.
2014. jan. 6. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a találkozáshoz két ember akarta kell.


Egyáltalán honnan veszed, hogy ő is akar veled találkozni, tán mondta?

2014. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nemet mond akkor az nemet jelent
2014. jan. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 nem mondtam hogy ő akar

#2 Na és ilyenkor hol a 'küzdj az álmaidér'?

2014. jan. 6. 01:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez 1x1 szintű kérdés.


Ez nem arról szól, hogy szeretnél vasutas lenni, vagy űrhajós és kergesd az álmaidat, ez annál sokkal egyszerűbb.


Ha csak te akarsz vele találkozni és ő nem, akkor egész egyszerűen nem vagy neki annyira szimpatikus, hogy belemenjen. Ennyi.

2014. jan. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom épp ezért lenne jó úgy találkozni vele hogy nem elhívom hanem csak így összefutunk.
2014. jan. 6. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!