Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs szociális és nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szociális és nemi életem, ronda vagyok, ráadásul pénzem is alig. Mi lehetne a kiút?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, akikkel elmehetnék akárhova, a fejem előnytelen, ráadásul 24 évesen még mindig a szüleimmel élek, nem túl jó körülmények között.

Komolyan, van kiút? Bármit próbálok változtatni, nem sikerül.


2014. jan. 6. 14:59
1 2
 11/16 Költőnő? ***** válasza:

nincs munkád, de szabadidőd sem? Hmmm...

kíváncsi lennék, h mi foglal el ennyire

2014. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Én most extra komolyan veszlek, ha nen gondolkodsz rajta, akkoe véged.:

Én nagyon szegény családban nőttem fel.

Konkrétan a napi evés is nehézséget okozott.

Apám folyamatosan a kocsma és a börtön közt ingázott, minket a testvéreimmel, főleg engem rendszeresen vert.

Anyám egyedül nagyon nehezen tudott megteremteni egy minimális életkörülményt, hogy legalább naponta egyszer együnk és este meleg legyen.

Amikor 12 voltam, mentem iskola melletr és néha helyett dolgozni, hogy jobb legyen.

A középisjolát se tidtam ezért el végezni.

Ma már a testvéreim is nagyobbak, én is és ők is külön költöztünk, ők már házasok is.

Én is majdnem el vettem egy nőt, de mégse.

De ez egy másik történet.

Mindig dolgoztam, és aki dolgozik, annak egy idő után, ha nem veri el akkor van.

Ma már nem éheskedem egyik nap se, van munkám, aki meg felel emberileg, az haverom, nőm az nincs, de ez a leg lényegtelenebb, majd lesz.

Ja, és én se nézek ki jól.

De én nem adom fel, az enyém ( és Dante) a megállíthatatlan akarat.

Ezért tudtam onnan, ahol kezdtem, és van átlag életem.

Én is 24 vagyok.

Egy tanácsom van csak: Hagyd abba az önsajnálatot és kezd el az életed.

2014. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Tényleg Isten a kiút. Ő tud rajtad segíteni, és fog is, ha vele élsz. Régebben én olyan kicsapongó lány voltam, buli, pia stb... Volt, hogy elvetemültnek tartottam azokat, akik Istenhez közel állnak, de mára ez már teljesen megváltozott. Van egy közösség, ahova néha járok, vannak 2-3 napos találkozók, és olyankor maximálisan feltöltődök, rájövök, hogy milyen gyönyörű és igazán fontos dolgok vannak az életben, ami nem a külsőről, a munkáról vagy a pénzről szól. És ezt nem sokan tudják. Hosszú volt, amíg eljutottam idáig, mindig vártam, hogy mikor történik már valami. Aztán történt is.:) Megváltozott a világszemléletem, ráébredtem fontos dolgokra. Persze azóta is járok el barátokkal, majdnem minden a régi, csak annál még sokkal jobb. Bár amíg te ezt nem tapasztalod meg, addig lehet, hogy nem nézel komplettnek, de ha te is átéled ezt az élményt, sőt, ezt éled, akkor felmerül benned a kérdés, hogy eddig hogyan tudtál nélküle élni. Igaz, hosszú az út odáig, de megéri! És ha igazán szeretnéd, sikerülni fog. Én kívánok neked ehhez kitartást, és sok örömöt az életben!!:)
2014. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
keress OKJ szakmát (munkaügyin asszem lehet ilyesmit intézni :D) vagy keress végzettségednek megfelelő állást, később fizukból ruha, kaja, sport stb.
2014. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13as, ha ilyeneket írsz, senki se fog komolyen venni.

Az isten mániások, akiknek mindenre ez a megoldás, azok álomvilágban élnek.

Az élet problémáira itt kell keresni megoldást.

Ha van isten, amiben az enberek többsége hisz, akkor se más, mint útmutató az emvereknek, hogy élhék az életüket...

2014. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nem tudom,hogy jobb-e azóta a helyzeted?Mert én is hasonló cipőben járok.Csak azzal a különbséggel,h 33 éves vagyok.Én is magányos vagyok és munkám sincs,szóval elég szar....

Írjál!Lány vagy?

2014. márc. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!