Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kicsik a melleim! Így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kicsik a melleim! Így már nem is tetszhetek senkinek?

Figyelt kérdés
A85 a méretem. Mindenhol azt olvasom, hogy C kosaras a minimum a jó alakhoz.. ezek után már nem lehet jó alakom, akárhogy is erősítek?

2014. jan. 6. 20:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedsz irj nyugodtan!
2014. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Dehogynem, van, akinek pont a kicsi áll jól.
2014. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenél.
2014. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Előző barátnőmé is nagyon kicsi volt. Tetszett.
2014. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
De sok mindenkinek tetszhetsz pl nekem nem 1 helyen áll hogy mekkora a melled.
2014. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szia egyáltalán nem baj.:) Ha szeretnél írj
2014. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ha nem vagy mellé 100 kg akkor nincs baj
2014. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
a kicsi mellekhez a vékonyság passzol?
2014. jan. 6. 20:50
 9/21 Emberek ***** válasza:
Dehogynem én bukok a kicsi mellekre :) Hány éves vagy egyébként?
2014. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%
Tudod mi az én bajom? Kb. minden nap látok legalább 5 lányt, aki bejön nekem külsőre, pedig van, akinek kicsi melle van, van, akinek nagyobb, van, akinek szőke haja van, van, akinek vörös vagy barna vagy akár hupikék, fszom se tudja milyen, tök mindegy. A lényeg, hogy szomorú vagyok, hiába van sok szép lány... Szomorú vagyok, mert nem találom a lelkitársam, nekem a lányok csak szexuális eszközök, meg akarom dugni őket és kész, csak ennyik nekem. Igen, ennyik, mert nem találok olyat köztük, aki kedves, humoros,aggyal megáldott, de nem okoskodó azért, de kb. van még egy rakás tulajdonság, aminek nem tudnak megfelelni, szóval egy jellemre igazán elbűvölő lányt sehol sem találok, így nekem minden lány csak szexuális eszköz és ez olyan kiábrándító, mert én szerelemre, testi-lelki kötődésen alapuló kapcsolatra vágyom. Akivel lehet egy életet is leélni akár, gyerekek blablabla... De mit látok csak?! Egy rakás defektes lányt, akik csak külsőre jók. És te is mivel jössz, hogy kicsi a melled... Hát igen,, amíg itt tartasz te sem látod, hogy mire is van szükségem igazán...
2014. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!