Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem meg első csókra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg első csókra? /speciális eset/

Figyelt kérdés

Színdarabba szerepet kaptam, és kell csókolóznom egy számomra közömbös sráccal. Tudom, színpadi csók (nem nyelves, kb csak szájrapuszi) de mivel még sose csókolóztam, ezért nem örülnék ha olyan lenn az első, akit nem is szeretek...

Van egy srác, nagyon jóba vagyunk (kicsit idősebb nálam, de ez nem érdekel minket). Hogyan tudnám megkérni, szépen fogalmazva?:)

Csak értelmes válaszokat, mert tényleg fontos nekem...



2014. jan. 6. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
oké, majd írd meg, hogy hogy sikerült
2014. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
rendben :) köszönöm mindenkinek!:)
2014. jan. 20. 19:31
 13/15 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet ? :)
2014. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
szombaton találkozok vele legközelebb!:) aranyos vagy, hogy így érdeklődsz!:)
2014. jan. 28. 19:54
 15/15 anonim válasza:
Naaa mi volt?:)
2014. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!