Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok ha a 13-14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok ha a 13-14 éves lányokra is tudok nőként tekinteni?

Figyelt kérdés

Szexuálisan értem. Persze csak az esetek kis részében, mert inkább az olyan "lányok" vonzanak akik érettebbek mint testileg mint lelkileg, azaz kicsit gyorsabban érnek.


De ettől függetlenül nem nagyon akarok összejönni 16-17 év alattival, csak néha van hogy megbámulom az utcán.


20 éves vagyok nemsokára.


2014. jan. 7. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert úgy néz ki mint egy nő, attól még nem nő,hanem lány.
2014. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valaki 30 akárhány évesen van 10-13 év korkülönbséggel valakivel
2014. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az hogy elvileg micsoda az nem lényeges, én nőként tekintek az egyik részükre. Pont ez a kérdés...
2014. jan. 7. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerek én is külsőre olyan 14 évest aki gond nélkül behazudhatná magát 17-18nak ami pedig már a külsőre vonzó kategória. Szóval nem vagy beteg, hihetetlen gyorsan fejlődnek KÜLSŐRE a mai fiatalok. 23/F
2014. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2.-es igaz, de az más.


Ez a korkülönbséges dolog nálam úgy van, hogy én szerintem az a normális hogy mindkét fél legyen 18 éven felül. Ha ez megvan akkor ott nincs határa a kornak (pont azért mert egy tini lány befolyásolható még a naivitása miatt, nekik minden csak rózsaszín, meg fehér lovon jön a herceg...)

2014. jan. 7. 13:50
 6/9 Paulik Áron ***** válasza:
100%
Ez nem betegség, csak érdeklődsz... Ha nem akarsz egy 14 év alattit szexuálisan kihasználni, nics semmi gáz. Mondjuk ez nem azt jelenti hogy 14 év felettit nyugodtan :D
2014. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Vigyázz!!! Pedo veszély!! :DD
2014. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem vagyok pedo, csak néha több a tűz egy 8.-os kiscsajban mint egy korombeliben :)


De még mindig tartom magam ahhoz amit írtam. :D

Az nekem egyébként se elég hogy az ágyban jó, de mikor végzünk ő megy barbizni, vagy mesét nézni :DDDD

2014. jan. 7. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Feltetted a kérdést, így biztos normális vagy.

És szerintem ez rendben van. Mikor 14 voltam, a nyelviskola csoportban volt egy akkor 22-24 éves srác, akivel nagyon jól kijöttem. Sokkal érettebb voltam már akkor akorombelieknél (nem külsőleg, hanem sokkal inkább lelkileg és agyilag), úgyhogy volt köztünk vonzalom. És tudom, hogy ez nagyon hülyén jön le, hiszen mit tudhat egy 14 kis csitri a szerelemről, és egyéb dolgokról, de mint már mondtam, elég hamar felnőttem.

Miután befejeztük a sulit, tartottuk a kapcsolatot, és kb. 14-15 éves voltam, mikor közölte, hogy amint betöltöm a 18-at, el kell menjek vele randizni. :)

Addig már csak 1 év van, kiváncsi vagyok mi lesz :)

Szóval, szerintem rendben vagy. Nagyon sok lány érettebb a társainál, és amíg az érdeklődésed nem megy át tettekbe, addig nincs baj.

2014. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!